Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 111


Recommended Posts

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Motzishorid="red">-am cautat impresiile tale despre hotel charles!si am gasit.

dar nu am inteles ce cuprinde bucatarioara=frigider+chiuveta si plita?

pretul la hotel se poate negocia?[:D]

 

fetelorid="red">-cate zile si cate pastilute/zi se ia de PREDNISON ?

 

[flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paunas, eu sint tare multumita de alegerea facuta cu Hotel Charles. E curat in camera si se face curatenie in fiecare zi (spalat gresia, baie, bucatarie, aspirat in camera, sters praf, etc. Pretul e mai bun daca faci rezervarea on-line pt. ca iti da discount pt. sedere indelungata (mai mult de 3 zile). Bucataria e foarte mica - o camaruta cu o masuta cu 2 scaune, plita cu 2 ochiuri, frigider/bar chiuveta, dulapior deasupra si sub chiuveta, 2 olicioare, cutite, furculite, linguri, 4 farfurii mici, 2 mari, 2 canite, 4 pahare, tirbuson, etc. Cam tot ce ai nevoie. Ce e cel mai convenabil e locatia - aproape de toate cele importante - supermarket, farmacia la care PK ne terimite, clinica, puncte turistice.

 

Eu am stat mai mult pt. ca a trebuit sa fac consultatia initiala cu PK. Deci am stat incepind cu 2 zile inainte de inceperea stimularii pina la 5 zile dupa ET. Eu am facut ET marti pe 27 Iulie.. si plec duminica dimineata pe 1 August. Sper ca am raspuns la toate intrebarile, daca nu, astept sa fiu intrebata din nou...[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

motzishor la 5 zile de la ET, gemenasii ar trebui sa fie "sudati" complet de uterul tau. Abia astept sa te aud cu un beta dublu [:)]

Am luat pastilutele de la simonia si Prednisonul deja am promis ca-l dau mai departe. Eu nu am prednison prescris la Dr. Albu, asa ca nu stiu cum se ia, iar pe cutie scrie doar 4 pastilute, daca nu ma insel, asa ca am sa va rog pe tine, simonia sau sonya s-o lamuriti pe paunas, ca eu sunt doar "omul cu livrarea" [:D] si nu vreau s-o induc in eroare.

 

P.S. eu cred foarte mul in sansa simoniei[flo]

 

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello,

 

back home, dupa cerclaj. mi se scurtase colul si apoi s-a si deschis, asa ca l-am cusut. mairis, stai potolita daca s-a scurtat colul. ia no-spa si mi mi-a dat si utrogestan si magneziu cand mi se scurtase, plus repaus absolut la pat.

 

simonia, motzisor, va tin pumnii!

 

prednison la budapesta am luat 4 zile, unul dimin si unul seara, parca.

 

sonya, sunt alaturi de tine.

 

unguroaicele mele, va pupi

 

 

 

Adi [gravi]+20 cu [baietel] si [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...