Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Hilde

Nu stiu daca e specific barbatilor din zodia asta sau e valabil pt toti barbatii dar cred ca lor le place sa vada ca esti independenta si ca poti sa te descurci si cand esti cu ei. Adica le place sa creada ca sunt importanti in viata ta, ca sunt folositor familiei lor si sunt "great providers" pt familiile lor dar cred ca ii stimuleaza sa stie ca tu nu esti dependenta de ei 100%, ca nu stai cu ei pt ca nu ai alta solutie...nu stiu cum sa explic asta.


align="right" id="quote2">

Mda, si sotul meu tot scorpion, cam tot asa gandeste...E un pic cam neclar pentru mine.Vrea sa fie acceptat asa cum e el ( adica mai delasator), admirat pentru ca e barbat, dar in multe situatii trebuie sa ma descurc singura. Dupa care, daca n-a iesit ceva bine, bineinteles ca e vina mea ca n-am stiut sa ma descurc. Ca el ar fi facut altfel...
Eu credeam ca barbatilor le place sa se simta utili, sa simta ca partenera are nevoie de ei, dar poate ce e doar o conceptie invechita...si eu gandesc gresit. Caci sotul meu ar fi mai fericit daca m-as descurca mai mult singura si sa apelez mai putin la el. Eu zic ca ar fi vorba de o doza cam mare de egoism si de multa comoditate din partea lui. El zice ca nu e egoist, dar ca recunoste ca e comod si ca si-ar dori sa-l accept asa cum e el. Lucrul asta e cam greu de inteles pentru mine, deoarece eu sunt mai activa de fel, mai practica, mai agitata, mai impulsiva, in orice caz, numai linistita nu.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand a aparut subiectul asta, m-am gandit ca as fi avut de scris o gramada, insa am amanat.

Intre timp, persoana minunata pe care am cunosut-o in trecut, scorpion fiind, s-a ridicat la cer.[q]

Acum pastrez numai pentru mine acele amintiri, despre un om minunat, scorpion.

 

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!

 

"Nu-i nimic, ce daca... Tot ce-i rau o sa treaca!

Nu-i nimic.... Cad si mereu ma ridic!" Laura Stoicaid="size1">


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu scorpionul pot sa ma inteleg foarte bine, sau deloc. Fostul prieten era scorpion, eram ca 2 straini, nu eram pe aceasi lungime de unda. Sotul este scorpion si ne completam unul pe celalalt. Am trait o poveste de dragoste foarte intensa timp de 8 ani, dupa care ne-am casatorit si ne continuam povestea in acelasi ritm. E foarte calm, o singura data l-am vazut cu adevarat nervos si mi-a fost frica de el, dar foarte rar se enerveaza, problemele de servici raman la servici, nu le aduce acasa, e harnic, ma ajunta enorm de mult la curatenie, cumparaturi, copil....n-am nimic de reprosat. Doar ca e foarte incapatanat [:D] Dar ne iubim la fel de mult ca la inceput cu bune si cu rele, ne acceptam asa cum suntem [:)]

 

Poze Diana

Povestea nasterii

 

 

Raluca, mami de [zana] Diana id="red"> (24.04.2008)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca dau buzna dar vreau sa va rog ceva oameni buni .

 

Ajutati un baietel pe nume Mihaita, bolnav de autism,il gasiti la "Discutii generale"...."VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! "

 

s a inceput o campanie pt mihaita, parintii lui nu mai au fonduri decat pana in luna august la jumate, va rog din suflet , din inima sa il ajutati[q].

Stiti ce inseamana Autism, acest copil are sanse reale de recuperare, va rog sa fiti alaturi de el.Va roaga o mama care are un copil cu tetraparaza.

Multumesc![flo]

 

poze Alex

 

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139932- Campanie pt Mihaita-"Vreau sa nu mai fiu diferit"

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hilde, kitzi, [flo]. Multumesc din suflet!

wnimra, maine ajung la banca negresit! Mai am de facut niste donatii!

 

Cred ca este foarte important si cand este nascuta persoana in scorpion.

Spun in cunostinta de cauza, eu fiind in aceeasi zodie.

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!

 

"Nu-i nimic, ce daca... Tot ce-i rau o sa treaca!

Nu-i nimic.... Cad si mereu ma ridic!" Laura Stoicaid="size1">


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...