Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

scorpionii vostri va mint? al meu, daca o face, o face foarte bine ca eu una nu l-am prins cu nimic.

care este atitudinea scorpionilor vostri fata de alte femei?va simtiti des in pericol sau amenintate de o alta? in cazul meu de cate ori m-am simtit in pericol, s-a dovedit ca a fost doar o alarma falsa. asa e si la voi?

si inca ceva! am in dotare niste parinti nebuni, care de frustare ca nu mai coordoneaza ei NIMIC din viata noastra, au ajuns sa vina la usa sa ne lase biletele in usa in care sa-mi scrie mie ca sotul meu nu e bun si ca sa-l las pana nu e prea tarziu si ca au fost la niste descantatoare din slobozia si ca alea asa au zis ....iar eu ar trebui sa ma conformez[:D]. ca daca nu-i cred sa-mi dea numarul de telefon al alora si....ma voi convinge.

off topic - eu i-am tratat cu indiferenta, dar uneori ma scarbeste asa de tare atitudinea asta dezgustatoare incat.....de-abia ma abtin. dar...imi dau seam ca doar le-as oferi satisfactie. prostul sufera de nebagare in seama. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

tipul scorpion? hmmmmmm sant impreuna cu el de 12 ani,,,si totul e ca in prima zi,,,

depinde ff mult de cum il inveti si cat il lasi sa te conduca si intepe,,,

Sotul meu e in scorpion veritabil,,si eu o varsatoare autentica,,,impreuna avem o familie fericita si o relatie extraordinara,,,nu l-as schimba pe nimic in lume,,,dar ne-am modelat unul dupa altul,,si el a invatat sa imi respecte independenta si sa isi controleze impulsurile de gelozie.

E extraordinat de destept,sufletist,respectuos,familist convins,pasional pana dincolo de limite[:I][:I],iubeste viata linistita de familie,mancarea buna si sotia ingrijita si aranjata umbland dupa el,

Conduce o firma dar niciodata nu a intrat nervos in casa,,proble firmei le discutam cu calm,,,proble copiilor la fel,,eu sant mai impulsiva,el ma tempereaza cu calm si rabdare,nu ma lasa sa stau suparata nici un minut,in 12 ani nu am dormit o noapte suparati desi asa cum zice el daca era dupa mine dormeam...

II place sa ma vada aranjata ,sa se mandreasca cu sotia lui,,,are norocul fantastic ca imi place si mie,asa e firea mea,desi a fost alaturi de mine si cand aveam 85 de kg si ce am apreciat la el intodeauna ca niciodata nu a spus vezi ca esti grasa,,,sau aranjeaza-te,intodeauna imi spunea cand ma apuca pe mine cura de slabire ca importanta e dragostea nu cate kg am eu!!!!

La inceput a avut tendinta de a fi ff posesiv,gelos,,eram numai ai lui,,,dar i-am platit cu aceeasi moneda,,,ma suna de 5 ori intr-o ora,,il sunam la fel[:D][:D] si asa s-a potolit,,,trebuie sa stii sa te impui in unele situatii sa nu il lasi sa te sufoce,,,ii place ca oricarui barbat sa vada ca e centrul universului tau,,,dar da,,,eu asa il tratez,,dar astept acelasi lucru si eu de la el.Langa el ma simt ocrotita protejata si stiu ca va face totul ptr siguranta familie lui,,,,,

Cu copii e cel mai bun baby-sitter , el sta cu copii acasa si eu merg la masaj sau ma relaxez,dupa merge el la sport 2 ore,,,adica avem o viata de familie extraordinara respectandu-ne fara gelozii nevoia de evadare doar ptr noi macar o data pe saptamana.

Comportamentul lui depinde ff mult de cum il inveti[pup][pup]

eu l-am invatat cu frumosul ceea ce astept de la el,fara sa renunt pe parcurs ,am ascultat si dorintele lui si impreuna am reusit sa avem o casnicie minunata[asia][asia],poate ca uneori a fost nevoie sa insist de mai multe ori pana sa invete ca eu asa vreau,,,dar nu trebuie sa renunti,,,,daca te iubeste cu adevarat si e atras de tine,,,iti va respecta dorintele,,,si tu pe ale lui,,,si vei avea un sot minunat

Cred ca important e si mediul si familia din care provine si cat de mult de iubeste,,,,asta e decisiv dupa mine,,,,

Ptr mine dupa 12 ani de convietuire impreuna si 3 copii minunati pot sa spun ca daca ar fi sa aleg din nou,,,l-as alege tot pe el,,,si asta fara sa exagerez

 

 

povestea unor ingerasi

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspunsuri. multe dintre calitatile enumerate in cazul sotului tau scorpion le regasesc si la al meu. [:D] noi suntem casatoriti de 5 ani, astfel incat nu pot spune cu mana pe inima ca DA, il cunosc de nu se poate. inca suntem in perioada de cunoastere, as zice eu, cu toate ca aspectele esentiale ale fiecaruia dintre noi au fost puse deja pe tapet si sunt deja cunoscute de catre celalalt.

ce pot sa-ti spun SIGUR - e ca daca doamne fereste as f iiar in situatia de a alege, DA, tot pe el l-as alege cu siguranta!!!!

poate e de vina mediul din care provin eu - plin de oameni suspiciosi si fara dram de incredere in mine si din acest motiv de multe ori manifest fata de el - urme mai mari sau mai mari de suspiciune. incerc sa mi-o scot din viata, dar...cand mi-e lumea mai draga....vine iar. [:D] poate daca nu as fi asa de suspicioasa......ne-ar fi muuuult mai bine. sau poate ca picanteriile astea ne ajuta sa nu avem o viata monotona. nu stiu.

ce mai stiu - e ca vreau sa-mi cunosc bine, bine scorpionul din dotare [:D], avand in vedere ca mai am de stat langa el vreo cateva mii de ani buni. [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...