Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 35


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ashea..acu sa mai zic doo vorbe repede repede pan nu trec la alte trebi, adicalea spalatu la rechinila[alcool]

 

Monis, mai sunteti pe plaja, sau ati fugit la bucale??[:D]Am dat un call la tine, nu erai prin zona, bag de sama[:D]. Super tare, deci ati venit cu doua motoare[8D]???unu de masina si unu de motoreta??ee..cine ii ca voi!![8D]

 

Sa povestesc ca fii'mea s-a comportat EXEMPLAR pe masina cele 7 ore la dus catre Roman, si cele 10 ore la intors catre casa!! E drept ca a stat in scaunul ei dar si la mine in brate cand nu mai tacea si incepea miorlaiala. A dormit jumatate din timpul petrecut in masina, deci a fost foarte ok. De asta ma temeam cel mai mult inainte de a pleca la drum lung.[alcool] I-am fluturat toate jucariile luate dupa noi, a baut apita la plictiseala, papat san si gata. Gata si excursia de 3 zile , gata cu revederile , acu suntem iar acasa, si ne plangem de plictiseala. Si de mofturele ne plangem, caci astea 3 zile a stat mereu in brate la cineva, in masina in spate cu mine. Acum miorlaie si se cere incontinuu sa stea cu mine. Nu mai pot face aproape nimic, nici sa plec de langa ea, nici sa o las singura pe canapea ca e tare miscacioasa, are un inceput de busilealo-taraialo-rostogoleala[:D] de imediat e pe marginea patului, pe jos nu ii place momentan deloc[bang]. Zice acum incontinuu ma-ma-ma-ma-ma cand vrea la mine[olala], iar noi nu mai putem de dragul ei si ne topim cand vedem ca pe zi ce trece face atatea lucruri noi.

Cu papica a fost aproape exclusiv pe tatzi, ca nu am avut timp si de papici blenduite absolut deloc. De supica/carnita/branzica and alte alea, nici nu s-a pus problema[alcool]

No. fug ca acu cica are febra[:-@], ma duc sa iau temperatura la matza[alcool]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bUNA SEARA!

 

AM AJUNS SI NOI ACASA. IA LUATI DE AICI NISTE POZE, ca poate va era dor de noi[pup][flo]

 

recuperez si revin

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LICURIX link cu youtube parca tin eu minte ca se pune asa

[ tube ] link [/tube] da` nu sunt prea sigura![pup][flo]

 

Asa, si mai vroiam sa iti spun ca si eu, we asta, fara sa fi planuit ceva, si la decizia exclusiva a sotului, in loc sa ajung la Sovata, cum stabiliseram de la inceput...am ajuns tocmai la Bicaz, adica la mine acasa...cu nasii lui Rares si inca un cuplu dupa noi...si inteleg perfect ce senzatie ai avut la reintoarcerea acasa, pentru ca nici eu, din 8 august 2009 nu am mai dat pe la Bicaz city[:D] - la mine a fost mai usor insa, pentru ca tata facuse deja primul pas, cand a venit la Reghin de ziua mea, si nici nu am avut parte de un eveniment nefericit. Dar sunt sigura ca si in cazul vostru relatia va reveni pe fagasul normal...asa cum ar trebui sa fie.

 

CU ACEST PRILEJ O ROG PE ANCUTZA SA NU SE SUPERE CA NU AM SUNAT-O, DAR AM VENIT PE FUGA SI AM MERS IN ATAT DE MULTE LOCURI, INCAT AM UITAT....DAR PROMIT SOLEMN CA DE ZIUA MARINEI...CAND REVIN ACASA CA SA STAU MAI MULT, O SA O SUN SA NE INTALNIM![pup]

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=lvAt09GX1XI[/tube][:D] Poate va e dor de 2 moldovence mici[:D]

 

Lavi draga nu te mai stresa cu Ancutza, ca si ea abia azi paremise trebuia sa se intoarca de la mare. Deci oricum nu cred ca aveati timp de intalneli[:D]

 

Ancutza, stii ca fix cand ne desparteam de pe faleza am primit 2 telefoane? si nu am vrut sa raspund ca inca eram cu voi. Alea erau telefoanele cu vestea despre bunica mea.[bang] Sper ca v-ati distrat de minune pe litoral si ati ajuns cu bine acasa.

 

Ionela ce faci? amr cat?[:D]

 

Mai da de Lidia si de Ralu chiar nu am mai vazut nimic, unde is fetili?

 

Si am vazut pozici de Alexa, da tare mascata era burticutza, in rest trendy, cool gravidoasa[pk][pk]

Tare am mai ras citind-o pe Monis ca abia asteapta sa o vada pe Alexa burticoasa cand vine in tara, asa mai pe indelete. Si eu ma uit cu maaaaaaaaaaaaaare mare nostalgie dupa toate gravidutele, si tare as mai pune si io manutzili pe o burtica miscacioasa[olala][:D]Da imi dau seama ca as parea tare paranoia si dusa[alcool]

 

Mai pana la urma cum sta treaba cu pozicile de pe picasa, ca io nu prea am inteles..Mai punem link direct cu adresa noastra noua de picasa?

Spre ex io acu vreau sa ma LAUD cu ceva pozici facute acas la mine, si cu pozici de pe plaja cu Sabinuta si Amalia, si o noua palariuta. Dar toate sunt puse pe albumul meu in adresa noua a noastra. Stiu ca e parolata, dar mai pot pune aici linku??[alcool] Sau invit direct pe nemernicii astia perversi?

Si inca ceva as vrea sa imi pun si eu privat albumul de la semnaturica da nu am dat de cap deloc unde e optiunea aia unlisted sau cum s-o fi chemand..[:-@]

 

 

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, super filmuletul cu cele doua micute moldovence nemtence!

 

Va las...ne vedem maine dimineata.Pupic![pup][flo]

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zic si eu 2 vorbe

 

lavi, ai albumul privat, nu pot vedea pozicile

 

licurici, pt a schimba setarile albumului, cand il ai deschis, in dreapta ai scris daca este public (cheita verde), nelistat (cheita galbena) sau tb parla ca sa il poti vedea (cheita rosie)

 

Raluci, bine ca ai reusit [pup]

 

noua ne ies 3 dinti sus [alcool]

 

aveti pozici noi la semnatura [pup][pup][pup]

 

EDIT: buna seara! [flo]

 

Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009)

pozicile noastre

 

varsta noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly, modific acum!

 

Many trimit PM!

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly...eu modifica-i mama!

 

Licurix, pentru optiunea unlisted...dai click pe album, te duci la optiunea edit, apoi la album properties, si la share dai unlisted...bine?????????

 

scuzati greselile de scris...dar scriu pe intuneric...ca sa nu aprind cubanezu` si sa trezesc cupchilul....si e posibil sa fi mancat neste litere!

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...