Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 35


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da... MANY,parintii mei s-au bucurat...m-a cerut oficial de la tata...ca la starea civila...nici nu s-a pus problema de asa ceva...era taica-mio umflat mai ceva ca un balon...macar din punctul asta de vedere stiu ca de acum o sa pot conta pe sprijinul lor...cel putin moral.

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noapte buna all!

 

Am uitat sa va zic: avem 4 dinti....si batai de cap cu scaunul moale...din cauza dintisorului nr.4...offf offfffff maaaaaaai maaaaaaaaiiii

 

 

Vise placute...va astept dimineata la [cafea]!

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumi, ai pm!

Lavi uitasem sa iti spun ca ma bucur tare mult ca ati hotarat sa va cununati religios! Asta inseamna ca oricat de greu v-a fost in ultima perioada ati ramas la fel de uniti voi doi, sau chiar mai mult!![pk] Cred ca a fost mare bucurie cand te-a cerut oficially de la tatal tau[:D][:D]

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niassa!

 

[cafea][cafea][cafea] pentru toate gusturile!

 

A fost o noapte odihnitoare. Rares a adormit aseara la 20.30 si inca nu s-a trezit! CRED CA I-A FOST DOR DE ACASA SI DE PATUL NOSTRU!

 

Licuriciule, da problemele ne-au unit si mai mult...oricum cununia religioasa urma sa vina, insa nu chiar asa repede.

 

Lyly, pana la cat v-a tinut treji Alexutzul amator de leganat?

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scrisoare de la Rares catre Dominic!

Draga Domi,

 

Sunt sigur, ca desi nu ne cunoastem inca, mama ta ti-a povestit despre mine, asa cum si mama mea imi povesteste despre tine si despre fiecare bebelus de pe forum.

Stiai, ca la venirea mea pe lume a contribuit si vestea nasterii tale. Parca simt, ca acum noua luni, cand inca ma aflam in burtica mamei si dormeam linistit, in miez de noapte mama a primit un telefon de la mamica ta, in care era anuntata ca s-a nascut cel mai asteptat broscoi soricel...Mama a fost cuprinsa de o asa emotie placuta...incat m-am gandit sa vin si eu pe lume...dar asta e alta istorie...

 

Revenind la ce vroiam sa iti spun...draga Domi, la implinirea celor 9 lunite iti doresc alaturi de mami, sa fii sanatos, cuminte, sa cresti frumos si sa le fii parintilor tai dezmierdare, sprijin si motiv sa viseze frumos. La multi ani prietene...si sa ne vedem sanatosi...

 

[s]HAPPY NINE MONTHS LITTLE MOUSE DOMINIC[s]

id="Comic Sans MS">id="size5">id="orange">

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...