Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 35


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Scriu dp tel rares cazut in cap din patut pe parchetul gol.sunt la sp reghin ne trim la tg mures pentru investigatii suplimentare.rares e in soc.a vomitat de 2ori si lesinat.eu sunt singura ca sotul e trimis la brasov la regionala.mi-e frica de mor!sunt cea mai rea mama
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
align="right" id="quote2">Off Lavi...sper din tot sufletul sa nu aiba nimic grav Rares si ma rog ptr asta.Acum trebuie sa fii tare nu sa te invinovatesti. I se poate intampla oricui.------------------------Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue"> Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela [pup] mamica puternica!

Auzi, eu stiu ca sucul de fructe la copilasi asa mici trebuie diluat cu apa [pup]. Si eu ma gandesc in anumite momente ca acum e usor... ma uitam azi pe plaja la niste prieteni cu un copil de 1 an jumate, deci cum va fi Iulian la anul la mare.... si chiar acum e usor! [:D]

 

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata

 

Aseara ne-am intars si noi din deplasare (am fost din nou la tara).

Monisid="blue">,[flo] pentru PM cu contul si parola noua. Imi pare rau ca nu va simtiti bine la mare.

cristina_bocid="blue">, distractie placuta la Apa. Poate se indreapta si vremea (acum este destul de urat si frig la SM).

Lauraid="blue">, bine ai revenit. Ma bucur ca rechinasa a fost cuminte si ca ai reusit sa te impaci cu tati tau.

Laviniaid="blue">, sa va fie de bine excursia. ce scum e Rares!!!

Acum am citit de patania cu Rares. Tin pumnii sa fie bine. [pup]

 

Trimit (am inceput dimineata si termin la amiaza)

 

Adriana [mamica] de [bb] Laura (08.12.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lavi [grup]...nu te mai invinovati..ai vazut ca toti copiii trec prin faza asta cu cazatura..si oricum daca e sa cada cade si cu tine langa el/..o fractiune de secunda ...un mm pana ajungi la el...se intampla...sper sa ii treaca spoerietura repede repede si in urmatorul msg sa ne spui ac sunteti bine acasa [pup]

 


alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="Script MT Bold">id="size3">

si [gravi] 24+ cu [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...