Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 35


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
Neatza fete dragi, Lavi, te pup, esti puternica, Rares si mai si, o sa fie bine.[pup]Mai , eu am telefonul luiRalu_Seby, incerc sa o caut in agenda, din pacate folosesc un alt tel care nu are pastrate contactele. Va tin la curent.mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
align="right" id="quote2">Vaaaaaiiii, acum deschid si eu calculatorul si..ce sa vezi[olala][olala][olala] Abia acum imi merge calculatoriciul, am avut niscai probleme cu el, plus ca am fost mai mult pe la tara cu piticotul. Intru in recuperari ca siiigur am mult de citit (sper ca numai vesti bune). Va pup si va iubesc si va multumesc pt griji si dor!!!![olala][pup][olala][pup]pozici botez 07.02.2010poponitzu' meu Matei-AndreiCredinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu am citit nimic din urma, promit sa o fac si sa raspund la intrebari, acolo unde am informatii.

 

Pana una alta, as dori sa va rog sa imi spuneti cum procedati cu curatatul oaselor de pastrav, cand le dati bb-ilor. Eu am curatat cateva ore la niste pastravi, dar nu am curaj sa dau fetitelor, mereu mai gasesc cate un oscior. Multumesc!

 

Despre Lavi, ne rugam si noi sa fie bine. Mi-a trimis mesaj ca au ajuns la spital, dar Rares nu reactioneaza (e posibil sa fie si de la medicamente, zice Lavi), asa ca trebuie sa ii faca un CT.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna ziua[flo]

 

Am vazut filmulet cu doaua domnisoare superbe la plaja,sa le manance mama de frumoase si cochete![pup]

 

Multumesc frumos Many,Dankuta,Lauriciu si Lavi pt PM cu parola[pup]

 

Mi s-a strans inima cand am citit mesajul Ionelei....ooofff,cat de multe mai trebuie sa traga unii in viata....Va doresc multa putere...altceva nu stiu ce sa zic....

Sper sa ne vedem curand,sa stam si noi la o inghetata/pizza/suculet.Cu centrala,suntem programati pe 2 August,inca o data multumiri[pup]

 

Lavi,mi s-au inmuiat genunchii cand am citit de Rares! Ma rog la DD ca totul sa fie bine,si sa nu aiba dragul de el nici o problema.

Nepotul meu a avut un accident cand era mic( ca si Rares,a vomat si lesinat dupa),am stat si in spital cu el(a trebuit sa facem raze,vanataia de la cap a coborat la ochi,nu mai putea deschide un ochi de umflat ce era,etc),dar totul a fost bine...Luna asta implineste 18 ani,si multumim lui Dumnezeu,acel accident a ramas doar o amintire....

Astept cu nerabdare vesti de la voi![pup]

Si nu este vina ta,i se putea intampla oricui.

 

 

 

 

Lumiid="red"> SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009

 

Poze Alexa Annabelle Deniseid="red">

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, scriu acum ca am timp fiindca Rares e investigat cu tomograful.E umflat rau de tot in zona in care s-a lovit si am primit o cearta uriasa atat de la medicii din Reghin, cat si aici la Tg Mures.I-au facut si radiografie sa vada daca nu a fost afectata coloana, in cadere.asta s-a intamplat la Reghin.au incercat ei sa ma linisteasca spunandumi ca e in regula,dar ca pentru mai multa siguranta ma trimit la mures ca au aparatura mai buna.vine si soacra mea aici, ca eu am plecat de acasa in trening si in papuci de casa, numai cu portofelul si buletinul dupa mine.sper sa nu ii fie afectat creierul sau alt organ ca nu stiu ce o sa fac.sentimentele de vinovatie imi coplesesc mintea.astept sa vad ce imi zice neurologul dupa examenul tomografic.sper sa intre tot mesajul

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...