Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hei, asa mai da!! Cum m-am dat mai tare, pralinele au si aparut cu raspunsul [:D] Si ma bucur ca E !!! Veronica, daca poti sa vi iti garantez ca te vei simti super. Noi ne intalnim in jur de ora 22 si ramanem in functie de cat ne tin picioarele pe fiecare. De regula ora 2 sau 3 dimineata. Locatia este Schaarbeek, langa Brussel, este un local mare, aerisit si multietnic. Niciodata n-am avut probleme, ne simtim bine acolo, suntem deja "de-ai casei". Inainte unele dintre noi veneam insotite de parteneri dar cum ei nu dansau..... intre timp am ramas doar fetele si crede-ma ca nici nu le simtim lipsa barbatilor. De cantat nu cantam desi e karaoke dar dansam in draci si ne odihnim cand pe ring mai canta cate vreun(o) "talent nedescoperit" care de regula ne deranjeaja urechile dar e ok, atunci avem ocazia sa mai stam de vorba. Daca vrei sa vi, da un semn si-ti vom trimite adresa. Abia astept sa ne vedem in formatie cat mai numeroasa. Pupici! Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bepii
Hei, asa mai da!! Cum m-am dat mai tare, pralinele au si aparut cu raspunsul [:D] Si ma bucur ca E !!! Veronica, daca poti sa vi iti garantez ca te vei simti super. Noi ne intalnim in jur de ora 22 si ramanem in functie de cat ne tin picioarele pe fiecare. De regula ora 2 sau 3 dimineata. Locatia este Schaarbeek, langa Brussel, este un local mare, aerisit si multietnic. Niciodata n-am avut probleme, ne simtim bine acolo, suntem deja "de-ai casei". Inainte unele dintre noi veneam insotite de parteneri dar cum ei nu dansau..... intre timp am ramas doar fetele si crede-ma ca nici nu le simtim lipsa barbatilor. De cantat nu cantam desi e karaoke dar dansam in draci si ne odihnim cand pe ring mai canta cate vreun(o) "talent nedescoperit" care de regula ne deranjeaja urechile dar e ok, atunci avem ocazia sa mai stam de vorba. Daca vrei sa vi, da un semn si-ti vom trimite adresa. Abia astept sa ne vedem in formatie cat mai numeroasa. Pupici! Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
hmmm, as vrea, dar trebuie sa am si cum...poate data viitoare. Alice papa doar tzitzi iar eu nu am momentan rezerve in frigider. Si as dori sa mai stiu cum e cu transportul....dar ramane pe alta data. Vreau sa stiti ca in rom. mai faceam iesiri doar cu fetele si intradevar e mai fain asa [:D] Merci [flo] [pup] [URL="http://picasaweb.google.com/ianfeb2009/Veronica#"]Fotografii noi si vechi [foto][/URL] http://b1.lilypie.com/fsVKp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mei, si io DA! deci, la 22 intalnirea? n-am mai reusit sa scriu:copi, am facut si ceva curatenie generala (iar) ca era dezmat la mine... un doctor, o zumba, o piscina si iote-asa se duce ziua... am vazut si io pozele lui esme, vero si alra! sa va traiasca fetele! sunt frumoase toate!!!!!! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pralinutze, Eu nu stiu daca voi reusi sa vin (si daca o fac e cu JM ca o sa fiu obosita ca sa conduc la intos[:D]) pt ca am zile cu suisuri si coborasuri. Mi-am mutat QG in dormitor in pat si cobor destul de rar si mai ales daca e absolut necesar.[pk] Da las' ca trece sivoi profita din plin de sarcina. Va pupicesc pe toate[pup][pup] Acum [gravi] 7+ cu bb mic "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Am intrat repede ca stiu ca maine e karaoke si ca am zis ca vin. Nu mai vin ca sunt malade rau de tot, am zacut toata saptamana si acum fac la fel, deja m-am saturat. Iau antibiotice, diagnosticul e de angina dar eu zic ca e gripa urata, am avut febra zile in sir, transpiratii, iar febra, frisoane, ce sa zic, m-a distrus. Am stat numai in pat si abia ma taram dintr-o parte in alta a casei. Am reusit sa mai citesc ce ati scris dar nu am fost in stare sa scriu un rand, acum sunt parca mai bine. Asa ca imi cer scuze ca nu vin maine, sper sa ne intalnim cat mai curand si sa reusim sa ne cunoastem.[pup] Vreau sa ii urez DANIELEI sarcina usoara si un bebe sanatos, felicitari si profita la maxim de bebe mic din burtica! ALRA, felicitari pentru botez, sa va traiasca mica crestina, foarte frumoase poze, ai niste fetite superbe (si mamica e pe masura). ARDEIASH, la cat mai multe aniversari si numai fericire si sanatate! Cam atat imi amintesc, dar am o scuza ca eram malade, deci intelegeti voi. [pup], noapte buna si sper sa mai apuc sa intru zilele astea, sper sa imi revin. Distractia placuta la kara![flo] [roker]Avem pui [loveyou] de trei ani [comoara][bonjovi][olala][batetoba][cool]si mai vrem inca un [copil] [testoasa] [majoreta] www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...