Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Neata fetele! Nora,sunt alaturi de tine!Multa putere iti doresc,iar mamei sanatate multa![pup] Taniuca,drum bun in tara si relaxare maxima!La intoarcere poate aduci putin soare si pe aici,ca avem nevoie... Fete,la kara ca de obicei,dezmatz!Da asa ne sta noua bine....vesele si nebunatice!M-am simtit super bine,si deja astept urmatoarea iesire[:D]... care banuiesc ca va fi dupa vacanta! Eu sapt asta sunt "home alone"(adica cu copii) si deja imi iau cimpii!De ieri Reina e bolnavioara,face febra,tuseste,o doare burtica si nu mananca mai nimic...la medic a spus ca e in ordine,ca e doar o simpla raceala si sa stea acasa. Acum sper sa nu se ia si la Alex ca o iau razna!Aaaa...si unde mai pui ca tot sapt asta Alex are testele de evaluare la scoala...Ieri mi-a spus ca nu a facut bine la test(matematica),ca nu stie cum se fac divizarile iar doamna i-a dat punct rosu[bang]Nu mai stiu cum sa-i explic,ce metoda sa gasesc sa poata sa inteleaga mai bine,ca de lucrat acasa lucram,dar.... Uff,asta e...va las acum ca Reina s-a lipit de mine si nu mai pot scrie...merg sa fac ceaiuri. Va pup pe toate! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nina imi pare tare rau ca s-au strans toate tocmai saptamana asta cand esti si singurica.... daca te putem ajuta cu ceva te rog nu ezita ! uite un pupic dulce pentru Reina sa se faca bine cat mai repede [pup] si unul pentru Alex sa faca bine la teste saptamna asta; nu te supara prea tare cu matematica....sunt convinsa ca stie, dar au si copii momentele lor....poate este si el obosit - sfarsit de scoala, a avut si alte activitati extra-scolare, cine stie; eu sunt convinsa ca la sfarsit testele vor fi OK. [pup] Nora iti doresc multa putere sa treci peste necazul asta, stiu din proprei experienta cat de greu este; iar la tine este cu atat mai greu si cu cat nu poti fi acolo constant; [pup] Carmita [pup] Anamana sanatate cu soldul! imi pare tare rau ca te doare......si sper sa iti treaca cat mai repede! cat despre zumbaaaaaa stii unde ne gasesti..... [:D].....acum raman singurica 10 zile, caci Miri este in CO. Pupe tututro si o zi minunata [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup] la toate fetele pentru urari.. pot sa va spun ca e minunat sa implinesti 15 ani de casatorie.. nu stiu cum o fi la 25 si mai sus... dar la noi e minunat. nora: multa sanatate mamei ... eu cred in miracole, cum am mai zis, nu-ti pierde speranta ! Dumnezeu va hotari tot ceea ce este mai bine pentru mama ta cu siguranta! ganduri pozitive Reina micuta si dulce sa te faci bine ... [pup]sa treaca ! Nina daca ai nevoie de ceva doar da telefon si suntem buluc pe tine [pup].. insist sa ne suni daca ai nevoie de ceva ! ana" of.. ce rau imi pare .. [pup] si la tine sa treaca! pentru fetele care sunteti in romania : vacanta placuta! stie cineva cand se-ntoarce oana ? am nevoie si eu de un document din bucuresti.. abia azi am aflat de asta! fetele : daca va tenteaza un bbq la lac o activitate pt sambata asta http://www.rombel.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2337 . anul trecut cica a fost super reusita pupici la toata lumea pralineasca: mici si mari ... am senzatia ca am uitat ceva... [:-@][:I] da revin pup s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ardeiash eu sunt deja acasa! felicitari pentru aniversarea casatoriei!!multi inainte Ana am asteptat telefon de la verisoara dar nu am primit nimic! Nora sanatate multa mamei si multa tarie voua!!!!!sper ca va fi totusi bine pana la urma! Carmitz acu sunt acasa sapt aviatoare prestez un shoping ca mi-au ramas toate tzoalele mici (m-am vacut cat un coooowwwww:) Ninette ui ui pupici la copilasii frumusei sa se faca bine si sa ia premiu 1 cu coronitze (desi nu asta e important in viatza) Mirik ai uil mis iu! pupe la toata cutia indiferent de vechime
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oana, scuze, mah, n-am mai avut nevoie urgenta! uitat sa zic! iarta! hehe! cica s-a facut cat o vaca! hahaha! hai ca nu esti sanatoasa! noi, vacutele astilea (care se mai simteeeee?????) ce sa mai zicem???[pk] ma tratez cu homeopate; mi-e mai bine! pup ps am reusit sa fac rezervare la un otel pe malul marii, in lloret del mar...m-am cacait doo zile; la ampuriabrava nu erau locuri pt datele pe care le voiam noi... sper sa fie ok! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana mai asteapta si tu putintel sa incep soldurile de pe 0107; si mama draga daca tu esti cooowww, vorba Anei, noi ceilalti ce sa mai zicem? [:D] (eu ma simt [:D]) Anamana ma bucur ca iti este mai bine, pup obrajor sa treaca de tot [pup] [pup] Sa va fie de bine rezervarea, si sa aveti o vacanta minunata [pup]; Ardeiash si eu va doresc la cati mai multi ani impreuna, plini de bucurii si impliniri [pup] Yupiiiii .....este vineri [pk]........ la 4 am "rup" usa si o tulesc acasa[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha ce-ti mai fac sotiorul si mandretea de fata? Totul bine? A intrat in vacanta Monica? [pup] Oana, poate faci in asa fel sa vii impreuna cu Nina sa mergem la un shoppinguit ca si ea zicea ca ar vrea sa vina pe aici. Fataaaa tu arati bine! Si ce daca ai pus cateva kile pe tine tot belea esti, ba chiar mi-as permite sa spun, esti mai belea ca niciodata! Asa ca nu-ti mai face probleme[ pup] Ninusko, lasa fata ca o sa rasara soarele si pe strada ta. Stiu ca te simti de parca toate relele la tine trag, dar este numai o perioada, va trece si vei uita de ea. pupi si tie si la copilasi in special Reinei ca sa ii treaca raceala [pup] Ano, vin si eu cu tine in vacanta, ma ascund in bagaj, ca tare bine suna ce zici tu acolo :-)))) dupa o vacanta in spania vei fi ca noua, fara dureri de solduri si alte cele [pup][flo] Danyelana, ai reusit sa basculezi ceva zilele astea sau tot asa e cu greturile? Mikule, nu stiu daca ai plecat deja in vacanta, te-am sunat ieri insa nu am dat de tine. restul fetelor va [pup] si va urez tuturor o zi frumoasa [flo] PS Fetelor eu tocmai ce am semnat o petitie si poate o veti face si voi, se refera la abuzule sexual fata de minori. http://www.petitieonline.ro/petitie/noi_spunem_nu_abuzului_sexual_fata_de_minori_-p42643046.html [url="http://community.webshots.com/user/mello007"]Mello motanelul iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moama nu stiam ca avem cireada p'aici! ce aveti frate???? Io recunosc ca-s cat malu pt ca am luat 8; eight; acht kile in plus in 5 luni..si nu-mi mai intra nici un pantalon chilot fusta pe 'silfida-mi 'talie!carmen hainele mele de geamana cu tine de acu x ani (da care vara trecuta inca erau sau mari sau bune) nu ma mai ajung nici una!!!!!!!!!!!!!!!!! Miha corect mai astept 2 saptamani pana la solduri (sper sa astepte si banii mei in cont si sa nu fuga in stanga dreapta ca de obicei.......[:)]) pupe la gasca Milka de pe aici! http://oanaoana.wordpress.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanademunk lasa dragutza ca si cu kilele alea in plus arati tocmai bine, sunt convinsa [:D]; cat despre reduceri sper sa nu iti fi stricat planurile si sa fie ca in Ian, cand eu personal nu am gasit nik, caci soldutile au fost minime. Fetelor am plecat eu intradevar la 4 de la job, bucurie mare, dar am facut 2 ore si jumatate pana acasa, in loc de 20 min [:(] ; a fost groznic, imi amortise piciorul stang pe pedala, si cand am iesit de pe autostrada am rasuflat usurata ca am scapat dar......de unde? am mers bara la bara pana si in satucul meu, de obicei pustiu si doar cu biciclisti [:)]. ma rog, probabil ca multe dintre noi am fost in aceeasi situatie, asa ca nu ma mai vait [:D] Am dormit, acum sunt fresh, ma urc pe bici si apoi tre sa aranjez hainele in pod, caci sunt toate morman [:D] Apropo, in BIO este un film nou cu Sandra Bullock, dar ai mei nu vor sa mearga cu mine. Daca este vreo amatoare dati un semn [pup] Pupe si WE placut tuturor [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...