Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Esme, deja avem un anisor? La multi ani, sa va traiasca printesa Lorelei si sa va bucure orice clipa pana la adanci batraneti. E superba papusa cu ochi albastri si par blond. [flo][flo][flo] Multumesc pt compliment, am rosit de placere[:I]. De fapt samnatura ma cam caracterizeaza dupa ritmul in care traiesc eu.....[8D] Pupici la toata suflarea [pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor.. sunt shokata.. cum a putut Doamne - Doamne sa-i lase pe alde jiji si eba prin europene? nu ma pasioneaza politica .... dar asta e peste masura... [bang][bang][bang] aa. si-nca ceva .. cica pipi-roz si pipi-bleu http://edition.cnn.com/2009/HEALTH/06/09/gender.prediction.test/index.html [:-@] nu stiu daca e o stire tocmai ok pt unii pup s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pralinutze, Ieri am fost la ginecolog si totul e ok. L-am vazut pe bebe si i-am auzit si inimioara. A fost atat de emotionant incat aveam lacrimi in ochi amandoi.[olala] Bebe are 11,2 mm, e perfect in normele pt varsta lui si ma mai duc peste doua saptamani sa-l vedem iar. Mi-a dat si pastilute pt starile de greata si vomi si inca o reteta de dafalgan pt dureri (duminica noapte nu am dormit de durere de burta[q]). M-am mai linistit acum ca l-am vazut si e bine. Sunt super fericita pt samburelul meu.[olala] Va pupic pe toate.[pup] Acum [gravi] 7+ cu bb mic "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helau! mersi de apreciatiuni, sunteti niste dragute [pup] noi ne pregatim sufleteste de concediu la nemti, abia astept! azi de dimieata fi-mea a mare cica nu vrea la scoala vrea la germania la piscina ca in germania e "aaaaltijd open" piscina. botezata e cat un mic porc, de unde avea probleme de greutate acuma mananca de sparge. nu ma plang [:)] daniela, ufff, ale naibii lunile alea de inceput de sarcina. eu umblam ca zombi prin casa, zaceam de pe o canapea pe alta si la servici adormeam cu nasu'n monitor, sa ma impusti si nu stiam ce caut acolo. da' gandeste pozitiv, trece [:)] mai, ce e aia zumba? am tot auzit. chiar si la sala unde merg zicea o tanti ca isi face abonament la zumba. e de slabit sau e numai dans? ALRA mami de Laura(06/02/2006) si Nicole(08/12/2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116326"]Vacanta cu Laura in Romania[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ardeiash, cat de paralela am devenit eu in legatura cu tot ce inseamna RO, si tot sunt oripilata de rezultatul alegerilor.....ca si tine... Legat de pipi...interesant...maaai, dar e pipi verde si pipi orange [:D] Danyelana cred intradevar ca ati fost tare emotionati [pup] ; ma bucur ca totul este OK, si iti doresc in continuare sarcina usoara, si....rasfata-te !!! [:D] [pup] Alra concediu placut in DE si sa va distrati! Da intradevar, piscinele in DE sunt super, stie copila ta ce stie [:D]; cat despre zumba este o forma de fitness pe muzica latina, africana, etc, deci sport pe muzica antrenanta. O zi buna tuturor, M [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va atasez 2 destinatii interesante pentru WE asta si cel viitor, in special pentru copii dupa parearea mea : Battle of Lumeçon din Mons: http://www.whatsonwhen.com/sisp/index.htm?fx=event&event_id=19801 si Re-enactment of the Battle of Waterloo: http://www.culturespaces-minisite.com/waterloo1815/01gb/01manifestation/01.html Enjoy, M [pup] [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci... salutare! am spumegat de dimineata, acu m-ammai linistit si inseninat citind despre faramitsa danielei:) greturile astea au si ele farmecul lor...si uiti ca le ai cand auzi inimioara si stii ca e ok:) am schimbat 2 vorbe si cu sanda. avea emotii pt prima eco morfologica, deh, ca orice mamica, dar sunt considera ca are emotii neindreptatit:) deci, s ava zic de ce spumegam... am facut carte d eid copilului bruno. o capra plina de avant muncitoresc mi-a zis ca poza ce-o aveam cu individu nu e buna... ca in aia are bucle, iar copilu meu nu mai are. deci nu e valabila. pe langa ca era data in reluare se credea si ceva minisefa pe chestii de siguranta statutui bag seama ca m-a uschit de la ghiseu fara sa-i spun vreo doo chestii despre cum e cu documentele de id si ca in nici un caz parul nu are de-a face cu poza. ca un tampit de la securitate se uita la distanta dintre ochi si simetria urechilor si p-orma da verdictu ca nu-i acelasi. ca doar pe poza anterioara era fara bucle copilu si intre timp i-a crescut catamai claia... in fine. dar d eaici un circ intreg cu bruno, cu poze, cu poze nereusite si neacceptabile, cu tipete la fotograf, cu plansete si nas rosu pe doc de id. am revenit iar la primarie unde o alta javra mi-a zis ca e prea puytin sa platesc 1,20 cu bancontact. i-am zis... cucoana... n-am. ori iei de pe bc ori sa-ti... pana la urma avemdocomentu, haleluih, dar de cand m-am intors acasa stau cu nasul e net, fac albume de poze si rod ce apuc. ma consoleaza gandul la zumba de deseara. asa, m-am racorit. nush de mis e arata karaoke. incerc dar nu promit. poate incearca si madi. nina si ana, nu va mai lasati impresionate de vreme, tuna fulgera, ce-o fi, la zumba cu voi:) pusici si merg la servici:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooooo, Fete, maine e karaoke night si implicit dans ca la nebuni, da' nu vad reactii (cu mici exceptii), pana la urma e sau nu e? Ca sa stiu si eu ce program imi fac pt vineri seara ca slava Domnului am destule optiuni. Dar voi erati si sunteti pe primul plan. Chiar e asa de greu sa se scriu "vin" sau "nu vin"? Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut pralinutelor, Sunt si eu prin preajma cu cititul, ca cu scrisul mai greu [:D] Deci: Bepii - eu as veni cu drag dar nu stiu: in ce consta distractia, unde se tine, vin numai gagici?, si in plus am cocutica mica [bibe]aici e buba, dar as putea incerca sa o plasesz la tati [:D]...tareee as vrea sa ma destind si eu nitel [pk]. Alra - sa ii fie de bine micutului crestin. Am vazut si pozici cu copiluti superbi si mamici pe masura [olala]. Fetelor - vreau si eu sa vad pozici de la bbq [:I] se poateee? si apropo: sa va fie de bine bbq-ul si la cat mai multe [pk]. Ardeias - eu pana acum am invatat ca in viata de cuplu trebuie sa faci o multime de compromisuri si mai ales sa nu uiti de sot [:-@]...barbatul si femeia niciodata nu or sa gandeasca la fel...de ex: zilele trecute am avut 2 muncitori care au schimbat centrala si pt ca am bb mic s-a inceput o discutie generala in care unul compatimea femeia ca trebuie sa poarte in pantece copilul...era tareee convins ca e foarte greu si mai ales f neplacut...cand eu i-am spus ca pt femeie e o mandrie a ramas socat [alcool]... Imi pare bine ca v-ati distrat frumos la iarba verde si sper sa ii fi trecut deja greata lui Vladut [pup]. Carmita - [pup] Danyelana - rabdare [pup] trece si asta, important e ca bb sa fie bine. Mihaela - pune pozici cu Moni [pk] sper ca s-au vindecat juliturile [pup] si multumim de destinatiile pt we sper sa pot vedea batalia de la waterloo; Esme - ce superba e micuta ta Lorelei, sa iti traiasca, sa fie fericita si sanatoasa [olala] Miri_mik - hai las...bine ca s-a rezolvat. Va pup pe toate si astept si eu sa vaz pozici cu voi...nu ma uitati pls [pup] [URL="http://picasaweb.google.com/ianfeb2009/Veronica#"]Fotografii noi si vechi [foto][/URL] http://b1.lilypie.com/fsVKp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...