Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 277


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

monaramona sa dea Dumnezeu sa stai cat mai putin si sa ai cele mai bune rezultate[pup][pup][pup]cand ai punctia? Adhnanate sarut cu drag[pup]si abia astept sa ne si vedem[flo] Angie[gravi]+14 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daria76
Buna fetelor! Am si eu o rugaminte: unde o pot gasi pe dr. Uscatescu? Din ce strada mi-ar fi mai usor sa ajung la dumneaiei? Imi trebuie neaparat trimitere, chiar daca merg cu analizele facute doar pentru interpretare?
Daria,mai mute informatii legate de d-na dr Uscatescu gasesti la trommbofilie la Asteptand o minune in viata noastra iar pe prima pagina exista si un ghid foarte folositor.Nu iti rebuie trimitere indiferent pt ce mergi Bafta Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot+mutatia A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,am pus ieri 1/2 supozitor de scobutil si mi-a fost mult mai bine azi.am si stat ceva in ultimele 2 zile, pe scaun si in masina ptr ca am avut un deces in familie.nu am avut sangerari.sper ca nu s-au oprit in evolutie.incerc sa nu ma gandesc , nu de alta dar mai am o sapt pana la eco..si as lua-o razna...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari tuturor!eu am facut fiv la sibiu si ieri am facut bhcg iar valoarea a fost de 19,22(cam mica dupa parerea mea).dr a zis ca e ok dar sa repet maine bhcg.voi ce ziceti? oare am ramas insarcinata? nu e cam mic bhcg? multa bafta tuturor![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...