Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 277


Recommended Posts

persi unele dintre fete cu val. 100 la beta poate au facut testul la 12 zile de ET(tu 10 zile), mai conteaza si daca au fost cu blasto sau nu. Eu spun ca ar trebui sa crezi in sansa ta si sa te linistesti. [pup] Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Anticorpii antispermatici, Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-homozigota.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

persi tu ai facut ET sambata iar beta luni. Practic sunt 9 zile pt ca ziua ET nu se numara. Numaratoarea incepe din ziua urmatoare ET. Asa ca stai linistita ca este sarcina. Dar pt linistea ta repeta maine si sa vezi cum se dubleaza. Ce bine ca tu ai unde sa faci aceasta analiza si sa primesti rezultatul in aceeasi zi. Eu am sa cam fierb in sucul propriu. Cel mai devreme am gasit cu rezultat a doua zi [bang] Luna aceasta va fi o luna roditoare pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

broscuta,azi nu mai fac beta,poate o sa fac luni ce o fi o fi nu ma mai stresez.as avea si o intrebare utrogestanul influenteaza aparitia cm? mie ar fi trebuit sa imi vina luni sau marti si nu a aparut poate fi de la progesteron???sau sunt eu intr-adevar graviuta?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

persi.cred ca si un test de sarcina va iesi acum...eu mi-am facut testul de sarcina a doua zi dupa beta..si a iesit a doua liniuta mai rozalie dar a iesit...iar dupa 2 zile cand mi-am luat alt test a iesit perfect doua liniute roz frumoase[olala] asa ca pt linistea ta ia-ti un test...si sa dea Dumnezeu sa fie pozitiv[pup][pup][pup]tin pumnii hai ca te asteptam cu vestea buna[pup][pup][pup] Angie[gravi]+14 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Broscuta mea draga, iti multumesc pentru tot! Persi, gandeste pozitiv! Si noi vrem ca tu sa fii GRAVIDUTZA de luna august!In ce priveste influenta progesteronului eu vorbesc numai din experienta mea si anume: am folosit Arefam, capsule moi, care aveau in fapt progesteron de 200 in compozitie, CM a veni exact la 2 zile dupa ce am intrerupt administrarea de 3/zi, CM care in mod normal trebuia sa vina cu o saptamana in urma! Angieangie, cum te simti? Adhnana nu mai stiu nimic de tine, esti bine tu si bebeii tai mici ? Monaramona te asteptam cu vesti bune ! Denisa, colega mea de suferinta, spun asta pentru ca si eu am o Mutatie MTHFR C677T , genotip heterozigot, iti doresc tie si familiei tale multa sanatate si speranta ca o sa semnezi curand cu burticutza! In ce ma priveste pe mine scriam acum o sapt ca voi merge la Fundeni. Am fost si nu am aflat mai mult decat stiam de pe forumuri! Analizele care s-au refacut acolo( prot C, S, LA , Timp de protombina, Timp de tromboplastina, Fibrinogen, si Homocisteina) au iesit aprox in parametri.Mutatia o aveam facuta la Synevo.Nu vreau sa va retin atentia mai mult caci este un subiect dezvoltat separat, important este ca intru pe folati, vitamine si Aspenter. VA DORESC TUTUROR MULTA RABDARE, SANATATE SI VA ASTEPT CU VESTI BUNE !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

indra03 draguta multumesc foarte tare. Si stai sa vezi ce semnatura i-mi pun, de nu am sa mai incap pe forum decat eu si semnatura mea[:D]. Acum ce o vrea si DD , eu ma rog la sanatate si restul le rezolv. Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-homozigota. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...