Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 277


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui angieangie
indra03sa-ti dea Dumnezeu bebeii mult asteptati[pup][pup] sunt ok..cea mai fericita azi am implinit 35 ani fericita,bebe e cumnite si frumos[olala][olala][olala] Angie[gravi]+14 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
LA MULTI ANI, ANGIE!!!! Moshulik [gravi] +27[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

offf!!!! asa sper si eu sa vin cu vesti bune dar nu stiu ce sa zic pt ca ieri am avut o scurgere maroniu-galbuie si apoi un firicel mic ca un cheag de sange.nu stiu ce ar putea sa fie dar m-am speriat ffff tare.azi e totul ok nu mai curge nimic dar sunt tot speriata.imi cer scuze pt detalii dar am incercat sa ma fac mai inteleasa[:D]maine o sa repet iar beta. nu ai pt ce angie[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

persi...stai linistita in privinta detaliilor..suntem familiarizate[:I].am avut si eu la inceput mici pete rosiatice ..si bebe era ok..pana nu faci testul nu intrerupi nimic..stai linistita si ai grija de tine[pup][pup] Angie[gravi]+15 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,fete cucuiete. Angie,la multi ani,sa fiti sanatosi,tu si bebe.[flo][flo][flo][flo] Persi,eu sint sigura ca esti graviduta.Tin pumnii miine pentru un beta frumos,sa te linistesti si sa te poti bucura.[pup] Monaramona,citi bebici ai la purtator?Bafta multa si asteptare usoara. Ce sa mai zic,eu astept ziua de 13 aug....o sa incep fiv.3.O fii cu noroc(3 si 13),[?] eu sper ca da. Va pup si o seara placuta tuturor. Da-mi Doamne si mie un bebe.....sau doi,te rog.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...