Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 277


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi_B nu-ti pierde speranta si calmul, ia-o incet. Scurgerile maronii la unele fete sunt normale, ce tratament de sustinere ai? Pentru celelate 2 sarcini oprite ai mai facut ceva analize? [flo] Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-homozigota. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabibstai linistita pana la echo...si eu am avut sangerare in sapt 8 si 12..si uite ca bb e bine si creste...oricum ia progesteron si stai linistita in pat[pup][pup][pup] monaramona44 de ovule[alcool][alcool][alcool]esti eroina[pk]felicitari si bafta mai departe andase apropie septembrie[pup][pup][pup][pup]abia astept Angie[gravi]+15 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaura, eu sa-ti spun sincer am mancat absolut fara sare 3 sapt la cel de-al 3-lea fiv, dar la FET nu am mai procedat asa. Am mancat si cu putina sare in mancare, dar fara mezeluri deloc si multe lactate. Nu m-am umflat deloc.[pup] Anda, in luna in care nu am avut ovulatie endometrul era bun (nu mai stiu cat exact acum, dar dupa cm am baut putin vin rosu seara si ceai de cretisoara care cred ca m-au ajutat). Iar pt ovulatie mi-a dat ova-mit din ziua 2 a cm-ului, 10 pastilute, iar luna urmatoare a fost OK ovulatia si iar am dat cu ceai si vin pt endometru. La transfer endo era de 16,..[pup] Monaramona [olala][olala] ai grija de tine si felicitari pentru gestul tau[flo][flo][flo]. Eu nu ma pricep deloc la hiperstimulari. Stiu doar ca trebuie sa bei fff multa apa si cat bei, cam atat tb sa elimini. Aaaa, si fetele care au avut hiperstimulare au un procent mai mare de reusita, nu stiu care ar fi explicatia[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iau Arefam 600 mg/zi. Azi o sa iau 800mg, sa fiu sigura ca e destul. Am dureri vagi de burtica, dar n-am mai avut secretia maronie. Mi s-au recomandat analize de trombofilie, care au iesit toate bune, dar cu toate astea, prof Strohmer de la Viena mi-a dat sa fac Clexane 20mg/zi (doza cea mai mica). Am intrebat daca sa fac analize genetice, dar mi-a zis ca nu; oricum, n-as avea ce trata daca ar iesi ceva... In rest mai iau acid folic si Eutirox. TSH l-am verificat, e in limite normale. Fac tot ce mi s-a zis si tot ce tine de mine. Ar mai fi doar sa-mi dau demisia de la servici si sa stau numai in pat, dar nu cred ca e o solutie! diseara ma duc la prima eco. ce-o fi, o fi. stiu ca inca nu e partida pierduta, dar cu toate astea e tare tare greu. tineti-mi pumnii!!! va pup, dragele mele curajoase colege de suferinta[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabib...iti tinem pumnii..si nu mai fi pesimista [pup]o sa fie bine ai sa vezi ar fi bine sa-ti iei un concediu medical macar 2 sapt[pup] asteptam vesti bune diseara[pup][pup][pup] Angie[gravi]+15 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dragelor Care va pricepeti: Ma intreaba o prietena (cica eu sunt mai experimentata [alcool]cu "subsolul") ce tratament este eficient pt chlamydia si cat timp se face???? Si ea si sotul, nu???Le-a dat tinidazol, doza unica si azitrox, doza unica, n-o fi prea putin, se intreaba ea?? [:-@] Vreun trat naturist stiti? Multumesc [asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi_B parea mea este sa te linistesti putin si cu ajutorul lui DD o sa fie bine, foarte multe fete au avut si sangerari si sarcina a fost OK. O analiza la progesteron ai facut? sa vezi val. lui [pup] si tin pumni ptr.diseara. Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-homozigota. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...