Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 277


Recommended Posts

brosuta 7La multi ani!!!! draga mea si sa dea Dumnezeu sa ti se indeplineasca dorinta.Hmmm..leoaica a si mine..eu sunt pe 7 august..si chiar dimineata ma gandeam ca fac 35 ani si am primit cadoul cel mai minunat de la viata[olala]ceea ce va doresc tuturor la multi ani fericiti sa-ti dea Dumnezeu..si nu-ti pierde credinta..vei reusi[pup][pup][pup][pup][pup] Angie[gravi]+13 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu, stefy..am amintit eu ceva de spital, dar nu sunt internata, eu acolo lucrez[:D]ma bucur ca nu am dureri,de fapt constientizez ca voua v-a fost mult mai rau.sunt mai speciala, in sensul ca dr. si-a pus mana la gura cand a vazut cat lichid am in burta (nici nu stiu cat ,ca mi-am uitat foaia cand am iesit din cabinet,de zapaceala[:D])..a fost uimita ca ma simt foarte bine, doar obosita dc urc scarile,sau merg mai mult pe jos..iar beta meu e pozitiv de 10 zile, prin masa de lichid si-au facut loc 2 mini-bebici[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult, angie.in iarna am stat o luna la pat, am facut 40 injectiie intramusculare ,am luat-o razna cu psihicul de atata stat intre 4 pereti, si lucrurile nu au mers bine, indiferent ce am facut, si na, am facut tot ce a zis dr.sper ca de data asta..sa fie mai bine.incerc sa fiu cat mai rece, sa iau totul ca o poveste frumoasa,dar nu a mea,si sa mai pun niste zile/ saptamani ..macar sa trec peste 8 sapt unde m-am oprit data trecuta.si apoi, cu Dzeu inainte..ce-o fi, o fi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-a apucat de azi dimineata. o durere de spate...la anumite pozitii raman intepenita chiar.o fi de rau? nu mi s-a intamplat pana acum..n-am avut probleme cu coloana,ma gandesc ca e de la sarcina,dar o fi normal?sunt de-abea sapt 6,oare de ce sa ma doara coloana asa rau? ma gandesc sa nu fie alta durere iradiata..habar n-am..voi ati avut asa ceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui viss
m-a apucat de azi dimineata. o durere de spate...la anumite pozitii raman intepenita chiar.o fi de rau? nu mi s-a intamplat pana acum..n-am avut probleme cu coloana,ma gandesc ca e de la sarcina,dar o fi normal?sunt de-abea sapt 6,oare de ce sa ma doara coloana asa rau? ma gandesc sa nu fie alta durere iradiata..habar n-am..voi ati avut asa ceva?
viss nu vreau sa te sperii dar eu am avut asa dureri de spate inainte sa pierd sarcina. Incearca sa vb cu medicul tau si ia no-spa deocamdata. Te poop si sper sa fie totul bine! Sa ne tii la curent! Alina in asteptarea unei minuni de [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Broscuta mea draga, LA MULTI ANI CU SANATATE SI NOROC IN TOATE ! Te rog sa nu fii trista, nu mai este atat de mult pana in toamna! Si daca se intampla in luna MAI bucuria de a tine in brate minunea sa minunile asteptate, era tot in anul 2011 ! Asa ca poti spune deja ca anul important este tot 2011 ! TE PUP!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viss...si eu am avut dureri de spate..si inca mai am daca te simti in siguranta mergi la medic totusi[pup][pup][pup] monaramona bafta multa draga noastra ..mai ai putin[pup][pup][pup][pup] indrapup cu drag anda[pup][pup][pup][pup][pup][pup]ce faci tu ? pup toate fetele Angie[gravi]+14 "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...