Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari Andreea si mii de pupici tie si micutului Nicholas[pup][flo] N-am putut intra mai devreme, ca la noi e cam hectic cu pregatirile pentru botez si alergatura de rigoare, ma bucur ca totul a decurs bine si acum va bucurati impreuna, familie frumoasa! Refacere rapida iti doresc si bebic cum e Aidan al meu, adeca doarme mananca si umple scutece, nimic altceva[:)] Cu drag, Mona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip: multa bucurie s ava aduca mititelul si Domnul sa il binecuvinteze sa il creasca mare si sanatos si destept! si tu sa te refaci repede! mai! tu erai buna de regina! faci printi ! oricum is printii lui mama! fetelor cu impartilrile m-ati blocat! subiect tabu cu charter school is private ca primesc bani de la stat dar tu nu platesti, is doar vreo 11 elevi in clasa, mai mult timp pentru teacher . si eu am inscris copilul dar cica de la 1 ianuarie primesc inscrieri. nu prea am scoli injur ca totul e nou, cartier, magazine, tot tot. cum gasesc asa charter school? ca nu au toate pe net reclama. o fi vreun site al guvernului? sau public care le afiseaza? ca doar primesc bani publici! habar nu am nici eu prea multe dar prietena mea care e teacher la 5 gr. zicea ca desi is acreditati, profesorii nu trebuie sa fie acreditati ca si cei de la public school si ca multe dintre ele apar si dispar ca ciupercile. mi-a venit copilasu, e un scump dar e bolnav. mucii is verzi si e iritabil rau. cind i-am aratat mamaei lui batista bebelusului (nasal vacuum) sau notiuni ca umidificator cu mist, olinth picaturi de nas din RO sunt total necunoscute .eu cred ca stau prea mult pe net! sau cursuri d eiot cu 15 usd la community pool . a fetele din Phoenix uite linkul aici sa mergeti cu copii la iot de la 6 luni : http://phoenix.gov/SPORTS/pools.html e numai in iunie si iulie, profitati! [url="http://picasaweb.google.com/cristpopa/2California"]poze[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/david_americanu/album?.dir=6fadre2&.src=ph"]poze vechi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BINE AI VENIT PE LUME BEBE NICHOLAS![pup] andeea, buna treaba ai facut! felicitari din toata inima[pup] am vazut pozele, ai 2 micuti superbi... am vazut cat de fericit e micutul philip cu nicholas in brate... sa nu te sperii, pana se obisnuieste cu fratiorul lui...philip o sa fie mai dificil un pic...si trebuie feriti la inceput bebicii de fratorii mai mari ca nu-si pot masura puterea si sunt mai brutali si repeziti...nu stiu cat e de fragil micutul si dureza cateva saptamani pana invata, dar invata :) si o sa fie cel mai dragastos fratior... el o sa vrea sa se joace, o sa aduca jucarele, o sa le arunce chiar in fratior, nu o face din rautate...e curios, bucuros si nu stie cat de mic e fratiorul...dar ivata repede ce si cum... si o sa stie cum trebuie sa se joace cu cel mic mati ii aduce suzeta lui lucas, il leagana acum, cand e in swinger ii canta si-l face sa rada, ma topesc de bucurie cand ii vad impreuna si cat se iubesc unul pe altul, pt ca si gandacul asta mic de lucas, rade altfel la mati si e extrem de fericit cand il vede, se lumineaza la fatza...daca plange in scaunul de masina mati il impaca, ii zice gata lucaaas ajuuuuns...adica gata am ajuns acasa nu mai plange si-l iubeste si-l pupa toata ziua... si e foarte delicat...extrem as putea spune...la inceput nu a fost asa... te pup mult si suna-ma sa mai vrb...eu nu mai am numarul tau [pup][pup][pup][pup] lisa, bun pontul cu tel, multumim, o sa-l dau si eu la prieteni sa ma sune pe mobil, dar noi sunam acasa extrem de ieftin si ei ne suna la fel pe fix-ul care-l avem cu romania...e taxa locala de bucuresti de fix pe fix ...dar se aplica oricarei localitati din ro, se alege locatia...e un telefon internet over IP... cred ca stiti site-ul lor e teleoriunde... platim vreo 15-20$/luna maxim si vorbim nene nu ne incurcam, o zun pe mama zi de zi...plus prietene de acasa...surori frati :)... si ei ma suna mereu... dar asta care au postat-o tu e buna pt mobil... noi putem suna de pe mobil in ro ne conectam la tele oriunde de pe el...si e cam acelasi sistem ca cel postat de tine, sunam la centrala lor "oriunde VA" se aude please enter the number you wish to call...bag numarul urmat de # si gata ... dar ei nu ne pot suna pe mobilul american...acum o sa le dau nr ala sa incerce.. Ioana, mamica lui Matei Nicholas [baietel] (25 ianuarie 2007)si a lui Lucas Gabriel[baietel] (03 ianuarie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, felicitari pt bebe Nicholas!!! Scuze ca nu am fost pe faza, noi suntem de 2 saptamani in Spania. Sa fie sanatos, destept, sa creasca mare si voinic! Si tie refacere rapida! Adriana si Aidan - 3 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...