Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi smecherasi de mai-iunie2004 (9)- LMA!!!


Recommended Posts

Cami, imi pare rau ca nu esti in forma. [pup] sa treaca repede.

 

Nico, [pup]

 

Iulia P., Thomas Anthony (16 iunie 2004, http://lbyf.lilypie.com/pgYgm4.png) si David William (14 noiembrie 2006, http://b3.lilypie.com/WOFjm5.png)

 

Thomas: For Earth Hour, we should all light candles like is everyone's birthday, everywhere in the world...

 

Mommy, when I smile at you, that is my way of showing you that I love you! (Thomas)

 

Our freedom starts with the prison we choose...

 

Nous sommes peut-être devenus aveugles et nous ne voulons pas le...voir.

 

http://flickr.com/gp/dcppopa/77Z12j

 

http://flickr.com/gp/dcppopa/3572Ze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Berta [pup] cavalerului curajos. Bine ca ati scapat.

 

Ioana Sanatate Sarei. Trece si asta. Cat despre cumintenie, cu siguranta se va lua la intrecere cu Rebeca.

 

Iulia Multumesc. Hai ca acum trece timpul si ajunge Tomy la NASA. Vacanta placuta.

 

Cami [flo]

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, mamici fericite! Vad ca au crescut copilasii, sa va traiasca si sa va aduca numai satisfactii in viata! Am o rugaminte: ati putea sa ajutati cu cateva hainute care nu va mai folosesc un baietel care vrea sa mearga si el la toamna la gradinita? Va rog! Puteti lasa PM. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele,

 

In primul rand vreau sa urez sanatate tuturor puiutilor !

Noi suntem bine. Amalia mai merge saptamana asta la bunici. Din 20 iulie intru in concediu prenatal, asa ca va sta cu mine acasica.

 

Bebe creste, e bine merci si cica este maricel. Am intrat in saptamana 27. Am fost ieri la control si se pare ca voi naste in prima sapt. a lunii octombrie.

Sper sa reusesc sa mai pun poze cu mine(tre' sa rezolv problema cu calculatorul pt ca momentan nu pot descarca pozele din aparat).

Pana atunci va invit sa vedeti poze cu Amalia de la serbarea de sfarsit de an, costumata in Alba a Zapada.

 

Pup dulce !

 

 

Cristina si Amalia (20 aprilie 2004)

 

Pozeid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

 

Cris Ma bucur sa aud ca sunteti bine. [pup] pe burtica si Amaliei.

 

Am fost in we cu sotul la Gostinu, Giurgiu, sa vedem un loc pe Dunare unde se poate face plaja si baie. Din pacate vremea a fost urata si a plouat mai tot timpul iar Dunarea crescuta si plaja respectiva inundata. Asteptam vremea buna.

Duminica dupamaiaza am ajuns si la Bia si i-am dus o noua distractie. O broasca testoasa. Au fost foarte incantati toti copii de ea. I-am instuit ce sa ii dea sa mance si i-am facut si casuta. Intr-o cada de baie i-am pus pietre si alge de rau.

 

Va doresc o saptamana frumoasa

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma mai tineti minte? [:D]

 

In primul rand vreau sa le felicit pe proaspetele mmici: Irinel (of ce ma bucur!!!!!) si Pietricica! Sa va traiasca baieteii si sa va bucurati din plin de ei!!!! Acum e sezon de baieti, vad...

 

Am ramas rau in urma cu cititul, si cu scrisul nici nu mai vorbesc, mi-e destul de greu sa scriu dupa ditamai pauza. Dar va sunt datoare totusi cu cateva vesti despre noi.

Cea mai importanta poate e ca asteptam un nou bebe, sunt din nou gravida in 20 de saptamani. [:D] Tot fetita, deocamdata e totul in regula, dar am avut ceva emotii cu placenta, medicii care m-au vazut erau convinsi ca va ramane previa si agatata de cicatrice si ca ma paste histerectomia la nastere. Eu am fost aproape convinsa ca va urca pana la urma si asa a fost! Sarcina e super ok, fara nici un pic de greturi, pofte cat incape...

Am continuat sa merg la lucru si sa fac naveta, imi place din ce in ce mai mult pe ofta. Mai vreo o luna si apoi imi iau concediu de odihna si apoi mai fac pe aici pana in noembrie cand nasc.

Vlad si Timeea cresc vazand cu ochii si nu-mi vine sa cred cum trece timpul. Vlad e foarte ingrijorat cum se va descurca el cu 2 surioare, cum o sa aibe grija el de ele? [:D] Timeea nu prea realizeaza, daca ii sun sa vina sa-l simta pe bobo din burtica ea fuge sa-si aduca bebelusul ei de jucarie...

Am reusit sa mai pun cateva poze pe net (multumesc Irinusha ca ai reusit sa ma mobilizezi, vezi ca am mai pus inca in plus fata de ce ai vazut deja[:)]) Daca vreti sa ne vedeti aici: http://family.webshots.com/album/573504857iYtObs

Deocamdata atat, va imbratisez cu drag, si mai intru!!! [pup]

 

[8**]Dianaid="red">, [copil]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus si copilas)id="green"> &[copil] Timeea id="red">(18.05.06)id="green"> Filmuleteid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, wow, am ramas fara cuvinte![olala] Asta da veste-surpriza! Bravo voua, felicitari pt curaj, sa fie sanatoasa bebelina, alaturi de voi toti![flo] Ati ales numele? Sau e dificil?... ca acum sunteti 4 pers care trebuie sa se puna de acord.[:D] Timeea mai suge?[:)] Am vazut pozici cu 2 copii frumosi, ce mari s-au facut![il]

Sarcina usoara in continuare![pup]

 

Irinusha, unde esti????? Lasati plaja un minut, si mai da-ne niste vesti despre voi.[pup] Stiu ca esti prin zona, se tot modifica listuta cu fratiori, tu esti autoarea, nu?[pup]

 

Nu retin daca v-am spus ca avem pozici noi in albumul "iunie 2009" de la semnatura.

 

Bertha, mamica a doua comori - [bonjovi] Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si [zana] Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)id="size1">

 

 

pozeid="red">id="size1">

Cum s-a nascut Ioanaid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana uaaau ce surprizaaaaa. Am ramas paf[pk] Sarcina usoara[pup].M am uitat la pozele voastre , sunteti tare frumosi[olala]

 

bertha am vazut frumosi tai. Ce delicata ca o printesa este Ioana[olala].Darius cum este?

 

Acris tnicoleta[pup]

 

 

 

SEBI![ruga]
id="navy">id="size5">

 

[mamica]de [zana]Inisa Ana-Mariaid="purple"> si [bibe] Bianca Nicoleid="navy">id="Verdana">id="size4">id="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

 

Bertha, [pup] ...

Nu stam ma' doar pe plaja ... mai mergem si la piscina [:D]

Sarut-mana de intrebare ... suntem bine, doar ca n-am mare lucru important de povestit ... nici mult timp. Si cand am timp, am asa o lene in mine, ca de abia intru sa va citesc.

O sa incerc sa mai pun niste poze in albumul lui Cris, sa vedeti ce bronzati suntem ;)

 

In schimb am vazut poze frumoase ... si pup toate mamicile si nazdravanii, plus surioare/fratiori de nazdravani! Sanatate multa!

 

Diana, io vreau una cu burtica ... la aia tot astept! Pupici!

 

Tot binele din lume va doresc!!!!

 

Dragostea mea Cristianid="blue"> & Iubirea mea Amélie id="red">

 

---------------------------------------------

www.inimacopiilor.ro - de la INIMA ta, la INIMILE lor!

Gaseste inimioare si ajuta! Informeaza-te aiciid="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...