Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (11)


Recommended Posts

felicia, [pup] chiar nu sunt amarata, e minunat sa nu-ti vezi copilul plin de ace si tuburi, sa-i iei in brate, sa-l schimbi, sa-l pupi... Si eu am avut un soc cand am vazut-o pe Elise, parca a mai crescut, vorbeste altfel, se comporta altfel[olala] Cristina cu [zana] Beatrice-Teodora (25 iun. 2010) si Elise-Stefania (3 dec. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami, LA MULTI ANI si muuuuulta fericire si tot ce-ti doresti! [pup] si o imbratisare calda de la mine! [flo] Crissy, iu-huuu, creste Beatrice!! [pk] Iar Elise se face tot mai frumoasa, pe cuvant! [olala] Feli, bun venit acasa soricelului! Eu am tuns-o pe Rianna, dupa faza cu ciopartitul parului nu prea am avut de-ales. E tunsa scurt (gen bob) si cu breton, m-am obisnuit cu ea asa desi primele zile mi se parea tare shoada. O sa-i fac ceva poze in curand. Ieri a terminat nivelul 1 de inot, de luni am inscris-o la nivelul 2 pentru urmatoarele doua saptamani. Ii place la nebunie, cea mai mare pedeapsa e sa-i spun ca nu mai merge la inot. A facut un progres fantastic deja, sunt incantata sa vad cum vor decurge urmatoarele clase. Meems & Rianna (16 dec. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia La multi ani! Meems excelent!Bravo Rianna! Si noi o sa continuam cu inotul...miscarea i/a facut Andreei foarte bine,parca se dezvola vazand cu ochii de cand face inot.[:)]Acum are pauza 2 saptamani ,apoi din 15 august va incepe iar. Crissyexact aceleasi temeri ca si tine le/a avut prietena mea care a nascut baietelul la 30 de saptamani...ca in spital e mai bine pentru el decat acasa ,ca e personal specializat in spital in caz de ceva...dar daca micuta nu a facut nici o criza in momentele critice cu trecerea timpului va fi tot mai bine.Acasa o sa fie cu familia ei si Elise sunt sigura ca deabia asteapta sa se joace cu papusica mica [olala].Baietelul prieteni mele are acum 1 an si 7 luni, e perfect dezvoltat singurul lucru care l/a facut mai tarziu decat media a fost mersul...dar chiar nu conteaza asta. Coralia, mami de Andreea(14.11.2005) si Cristian (19.05.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]LA MULTI ANI Camy![s] sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii in viata! P>S> am vazut pozele de la nunta pe fb- tare draguti sunteti mai ales bombonica de Daria [;)] Noki , cum a fost in tabara? Lavi , inca nu am vazut tura 2 de poze dar sper sa reusesc zilele astea... Feli si Laviimi spunetiva rog mai multe despre Sozopol?: unde gasim parcare? e tot cu plata ca in Nessebar sau fara? (aici ma refer daca e undeva parcare amenajata) un restaurant ceva recomanzi? ma duc la subiectul cu BG sa citesc, poate aflu ceva despre drum- starea lui...dar cred ca sper degeaba ______________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url] [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bricolam#"]Bricolam[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Sozopol e o mega-parcare in port (2 leva pe ora). Noi acolo am lasat masina. In rest e cam inghesuit orasul, are strazi mici, nu prea ai unde s-o lasi. De restaurante, habar n-am, noi venind de la AI nu am mai mancat, dar erau o droaie, majoritatea frumoase foc, pe malul marii, dar goale, niciun client inauntru. Probabil ca turistii erau cazati ca si noi la resorturi cu all inclusive, si nu mai mancau in oras. Ai vazut pozele mele? De acolo iti poti face o idee cum e partea veche a orasului. Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)
pesimistul este un optimist bine informat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feli [flo] asa ma gandeam si eu si speram sa fie o parcare amenajata ca nu vreau sa caut masina [bang] am vazut pozele tale si mi-au placut mult! abia astept sa mergem si noi! nu stiu daca vom manca acolo dar ma informez [;)] ______________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url] [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bricolam#"]Bricolam[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, uitasem sa va spun... am schimbat cateva vorbe pe mess cu Miha de la Deva (mama Iuliei) si mi-a spus sa va salut! Ea n-a mai intrat de mult pe forum, dar isi aminteste de noi si se gandeste la noi. A zis ca sunt bine toti, Iulia e mare, frumoasa (am vazut-o intr-o poza), cu parul lung pana aproape la fund, blond si carliontat, si aceeasi ochi albastri frumosi. Deci, salutari si [pup] de la Miha. Meems & Rianna (16 dec. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu intarziere, Miha de la Deva! Noi te asteptam sa mai intri sa ne mai povestesti de voi! Catutza eu am fost in 2007 la Sozopol, deci recoamndaera de restaurant poate sa nu mai fie de actualitate. Noi am mancat chiar in capatul peninsulei, restaurantul din dreapta, (erau 2, unul pe stanga si unul pe dreapta cum te uitai spre varful peninsulei) avea inauntru niste geamuri mari, de sus pana jos prin care se vedea superb capatul stancos al peninsulei si marea. Mancarea a fost "de fitze", chestii deosebite, frumos ornate, cantitati oarecum mici, dar nici preturile n-au fost mari deloc. Daca nu vreti asta, cred ca aproape la orice restaurant se poate manca cu incredere, cel putin noi in Bulgaria in marea majoritate a locurilor am fost incantati de mancare si n-au fost probleme nici cu servirea. Daca te uiti din urma :) cred ca gasesti in contul comun pozele mele din 2007 :) daca nu, ti le mai pot trimite o data. Si noi am parcat undeva la baza peninsulei, nu mai stiu cum a fost cu plata. Camelia te asteptam cu impresii dupa nunta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet pentru gandurile frumoase si pentru urari! Nunta a iesit bine, ne-am simtit bine si ne dor picioarle de numa... am dansat la greu![:D] Evenimentele s-au scurs foarte repede, dar ne-am simtit bine si ne-am relaxat... mai mult in a doua parte a zilei ! [mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006) [url="http://lb5f.lilypie.com/xGThp2.png"]Cresc si iar cresc ... ![/url]
“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)
[url="http://pixysstyle.blogspot.com/"] Pixy's Style - Fimo-mania, margelute, cercelusi fel de fel... [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136018"] Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...