Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

mai si noi suntem cu tv-ul, dar nu sta nedezlipita.. sa zic ca sta maxim 30 min legate/zi, nedezlipita, in rest daca merge in fundal ea se joaca cu alte jucarii.. si chiar voiam sa spun ca m-a lasat rece studiul asta [:D]..

 

apropo de tv in dormitor si noi avem, dar zau ca e pe post de bibelou [:D].. nici eu nu pot sa dorm daca merge, dar al meu asa le mai doarme la tv, dar nu in dormitor, ci in living ca acolo avem LCD-ul [:D]...

 

 

Mihaela, mami de [ispita]Andraid="red"> - 29 martie 2008

Mica dansatoareid="limegreen">

id="size1">

 

Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!id="size3">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Ah si gasii si pe net ca children from low income families are more likely to have ADHD. Here you go:))
align="right" id="quote2">De cele mai multe ori copiii astia sunt "obligati" sa ia medicamentele pt ca parintii o cer, ca sa nu fie o problema la scoala si o leguma ce nu are nevoie de supraveghere acasa :(. Io una sunt satula sa tot aud de ADHD, nu contesc existenta problemei dar cei mai multi copii nu au nevoie de medicamente ci le sunt oferite ca sa nu mai fie o problema acasa si la clasa. Socra-mea, cand era invatatoare, imi spunea cum vin parintii si o roaga sa le recomande in scris ca au nevoie copiii de Ritalin :((Adriana 36+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 aniA ticket to hell has never been funnier
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...