Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Deci..."muff wig" este cind faci brazilian wax (total) si pui peruca pe locul cu pricina[:D][:D][:D] Fimiu mare v-am spus ca merge la Kaplan Prep pentru examenul de liceu, da? M-am gindit io ca in timp ce stau si il astept 3 ore, mai bine ma duc la yoga (un etaj mai sus). Cum am intrerupt yoga din vara trecuta (eu nu am timp cind sint copii la scoala), m-am dat viteaza si m-am bagat iar in clasa mai in fata cu avansatii...ma simteam invincibila dupa cele 90 de minute (plu ca m-a laudat instructoarea ca am forma buna). Ieri ma tineam cu 2 miini de balustrada sa cobor scarile si nu ma puteam rasucii de pe stinga pe dreapta in pat[alcool] Inca sufar! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare![hia] ma dadui la fund ca ne (pe mine si pe gargaritze)facu DH surpriza si am plecat in week-end la Atlanta (mai bine zis Hotlanta..:) ca tot ne batem in temperaturi..:) merci fain pentru urari si pentru raspunsurile cu Disney.. bag la cap..:) Oana merci mult nu am mai intrat pe FB de ... muuuulta vreme ma duc musai zilele astea si cetesc.[pup] fetele frumoase Miere fain, bine ca o venit pasaportul, m-am mai linsitit. Felicitari lui A. pentru cuvinte, hai ca o sa fie bine.[flo] Andreea merci mult, ce mai faceti voi? Ceva noutati?[:D] Corina ce dulce e F. si surioara mare ce grijulie..!!doua frumoase[olala] Anamaria banui io cam ce ii dar nu sunt sigura asa ca recunosc si eu ca nu stiu ce ii obectul in chestiune..:) Edit ca am vazut raspunsul... asta banuiam si eu dar... tot nu pricep cum se fixeaza si care este scopul..:) na radeti acu' daca vreti de ignoranta mea..:))) Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
da dici dupa ce treci prin tot necazul cu ceara sa o peruchezi din nou? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Mie mi se pare o totala idiotenie...dar cica e la moda! Eu moda asta o sar! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ocebine
Deci..."muff wig" este cind faci brazilian wax (total) si pui peruca pe locul cu pricina[:D][:D][:D] Fimiu mare v-am spus ca merge la Kaplan Prep pentru examenul de liceu, da? M-am gindit io ca in timp ce stau si il astept 3 ore, mai bine ma duc la yoga (un etaj mai sus). Cum am intrerupt yoga din vara trecuta (eu nu am timp cind sint copii la scoala), m-am dat viteaza si m-am bagat iar in clasa mai in fata cu avansatii...ma simteam invincibila dupa cele 90 de minute (plu ca m-a laudat instructoarea ca am forma buna). Ieri ma tineam cu 2 miini de balustrada sa cobor scarile si nu ma puteam rasucii de pe stinga pe dreapta in pat[alcool] Inca sufar! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Si cum se tine? ca de lasai niscai par mai puneai o agrafa doua dar asa??? Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, cauti unn bun motiv ptr care nu poti si-l comunici. mamici din California, ma lamureste si pe mine cineva cum se aplica la scoli din alte districte aici in Calif? avem un district f f prost de scoli si am vrea sa incercam alta scoala din alt district. mai ramine varianta scoala privata, care ne rupe la buzunare plus ca ne stresseaza copilul, la numai 4 ani, cu teste de admitere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca s-a calificat Aidan pt Early Intervention Program. Daca are pierdere de auz se califica automat, indiferent de cat de avansat e in alte domenii sau de income-ul parintilor, acum tb sa trimit un fax cu dosarul lui medical si rezultatele la testul de auz si gata. Dar nu reusesc sa dau de doctorul care l-a consultat. Pe 4 aug. are evaluarea, o sa vina la noi acasa. Ce sa zic, sunt impresionata cat de repede s-au miscat. Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liris [pup]! Incearca sa inchiriezi ceva miiiiiiiiic si ieftin chiar si ptr o luna in zona districtului cel bun; ori subinchiriezi daca cunosti pe cineva. Folosesti adresa (un bill de curent/gaze) cat inrolezi apoi la vreo 2 luni anunti ca v ati mutat. Iesi muuult mai ieftin asa decat privata!!! Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...