Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

V-am lasat la vreme si v-am gasit la muff wigs.[:D] Eu n-apuc sa vad filmele astea noi. Ultima data m-am chinuit sa vad Micmacs. Foarte, foarte inventiv - totusi nu neaparat my cup of tea. Acelasi regizor de la Amelie si tot cam aceeai impresie am avut-o si despre filmul ala. Ma rog, Micmacs este si mai over the top. Abia-mi trag sufletul pe aici, alerg toata ziua dupa copii. Macar daca-i tin busy nu se incaiera.[:D] Anamaria, pentru ce liceu chinui copilul?[:D] Miere, ma bucur ca se misca rotile dar sper sa iasa bine testele lui Aidan. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Fetele am nevoie de niste sfaturi. Robert s-a trezit azi cu o ureche de elfantzel asa. Am fost ieri pe langa un lac si mi-a spus in timpul plimbarilor noastre ca-l mananca urechea. M-am uitat daca l-a piscat ceva dar nu era nimic. Azi dimineata s-a trezit cu urechea umflata si rosie ca focu si mananca si-l pisca destul de rau zice el. Am fost cu el la dr si ne-a dat antibiotic si prednisone. Cu antibioticul is ok eu dar cu prednisonul asta nu prea. Tin minte ca au mai fost discutii aici despre el dar nu am ramas decat cu ideea ca nu ar fi asa de bun. Ma poate lamurii si pe mine cineva cu mai multe detalii? Ce se intampla daca nu-l dau? Dr a zis ca este pt umflatura. Dar ma gandeam ca daca ii dau antibioticul o fi ok. Si am mai auzit de o crema prin walmart pt mancarimi daca e de la o piscatura. Nici dr nu a putut zice cu exactitate daca e doar de la o piscatura sau e alergie puternica la ceva. Astept orice pareri ca maine ar trebui sa incep sa-i dau. Exista altceva mai "usor" in afara de prednisone? Multam' anticipat pt orice sfat. Alicia Andrea [fetita] si [roker] Robert Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=dea6uz2C_ww&feature=PlayList&p=AF40638DB1D2436F&playnext_from=PL&index=14[/tube] ........ [URL="http://b1.lilypie.com/O5bMm7.png"] Asa creste mare puiul[/URL] [URL="http://www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a"] Paginuta mea![/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona multumesc de raspuns. Dar astea over the counter sunt ok sa i le dau daca nu a luat niciodata? Cand ai zis ca te sperie umflaturile astea la cap te-ai referit ca poate deveni mai rau sau ca poate fi altceva? Si eu m-am cam speriat nitel de asta nici nu stiu ce sa fac cu prednisonul asta. Ni l-a prescris dr lui de urechi care i-a pus tuburile. dar in urechea cu pricina nu mai are tubul si ambele urechi arata bine inauntru. Ma gandeam s ao sun si pe pediatra maine sa vad ea ce zice. Dar nu stiu daca se baga astia peste prescriptia altuia. Alicia Andrea [fetita] si [roker] Robert Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa....din...seria povestilor...cum pe unii i chinui talentul rau de tot[:-)))][pk][roker][panic][jongleur][hippi]...fac haz de propria persoana...:stiti ca ma fac mare regizoare,da?Ok...deci Vineri avem filmarea primului filmulet acasa la noi....si am scris si cateva replici pentru Rudy.....asa ca imi lansez flacaul;parca vad cum imi zice peste niscai ani...ca el e om serios si se apuca de medicina....sau cibernetici....sau poate nu.Voi spune mai multe dupa filmare...pana atunci...tot repet cu el la replici....Sincer,a fost ideea lui...asa ca...m-am conformat....si am schimbat scenariul.Sa mai spun ca maine si miercuri am examene...si ca simt cum incaruntesc...de cat de multa informatie trebuie sa indop in neuronii personali...pe cale de disparitie.Mergem inainte...and we hope for the best,of course! noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321 la -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de raspuns Macrina. dr a dat antibiotic banuiesc pt ca arata destul de nasol si el a avut probleme cu urechile pana anul trecut. Poate se gandea sa nu faca vreo infectie mai urata sau ceva. Nici baie la piscina nu mia are voie cel putin o sapt. Alicia Andrea [fetita] si [roker] Robert Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Armina, in sabii ne taiem sau in buzdugane ne batem???[:D][:D][:D] Nu ma bag...daca nu atentezi la Russell Crowe[olala][olala][olala], nici eu nu atentez la Tomitza (aka Tom Cruise pentru Ruxij). Ramona, pai decit vreme, mai bine ceva mai superficial, nu? Il chinuim pentru liceele specializate (dar nu vreau Bronx Science, Brooklyn Tech sau Stuyvesant unde se inghesuie toata lumea). Avem pe lista ceva gen NEST si Bard II. O sa punem pe lista Hunter dar sint super-super-super-super mici sperante acolo. El vrea Townsend Harris, eu nu. Inca ne "certam" pe tema asta. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...