Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
F. interesant sistemul. Succes mult! Dar alea exclusive nu ar fi si mai bune?[:D] Cum s-o face admiterea in alea smechere si cat or costa? Tot cu examen? Intreb sa nu mor proasta, ca de aci de la tzara noi nu stim ce e pe lumea asta.
La alea smechere "e" 25,000/an (cel putin) tuition...nu ma tin buzunarele pentru liceu[alcool] Fiecare liceu da test de admitere separat, plus interviuri, plus recomandari, plus activitatea de la clasa VII-VIII. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramona am inteles acum. Mai nu stiu sigur daca l-a intepat ceva. Ma gandesc ca daca il intepa se vedea totusi o intepatura ceva. Azi e mai bine un pic. S-a mai tras un pic umflatura. Dar azi se plange ca-l doare capul. Am inceput sa-i dau antibioticul. Prednisonul nu i l-am dat dar il tin in casa pt orice eventualitate. Ciuf niste poze superbe. Copii sunt minunati. Iar pozele cu cerul sunt foarte faine. Imi plac mult ultimele cu cerul in flacari. Corina la multi ani pt Francesca. sa creasca mare si sanatoasa. Mi-a placut mult filmuletul cu lectia de inot. De cand ai inceput sa faci cu ea? Astea sunt primele chestii care trebuie sa le faci? As incerca si eu cu a mea cate un pic la piscina dar nu prea stiu ce. Am incercat s ao pun pe spate dar sa o tin si urla de mama focului. Alicia Andrea [fetita] si [roker] Robert Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, ia-i Benadryl si da-i totusi daca-i umflat. Adauga si niste ibuprofen, ajuta la durere si este si el antiinflamator. Sper sa treaca repede. Ce zapacita sint! Uitasem ca am vazut pozele cu Francesca si am admirat-o pe inotatoare! La multi ani! (Scuze, dar n-am observat cind e ziua ei[:I]). Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciufulet, Anamaria, Adriana [pup]!!! nu stiu cand a trecut un an ... Adriana la inceput am tinut o in brate cu fata la mine si am bagat o sub apa doar pana deasupra guritei apoi incet incet toata fata si apoi tot capul dar f scurt. Apoi mai lung un pic, aceeasi pozitie si apoi pe burtica cum ai vazut in film. Asta cam de 6-7 ori de mers in pool. As vrea pana la sf verii sa se duca sub apa de la mine la Ralu. Sa vedem... Acum oricum o trag sub apa cam 3 metri sa zic asa. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, sa va traiasca micuta Francesca si sa aiba parte doar de ce-i mai bun in viata! [flo] Chiar, cind a si trecut anul ? [:I] Aici la noi sunt cursuri speciale pentru mami&bebe la cluburi (sau cum s-or chema) YMCA sau MVP. Am tot vazut cind mergeam cu Bianca la inot si mi s-a parut foarte fain si interesant. Si sora'mea a mers cu nepotul meu la inot din primele luni de viata, are niste poze facute de ei la bazin sub apa spectaculoase ... sa vezi bebele inotind singur ca un pestisor [:)] There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Macrina , Alinta [pup]! Ce zici tu acolo Alinta as vrea si eu cu bebe- pestisorul, ha ha! Macrina la noi la cladire la piscina, doar noi si inca 2-3 oameni o folosesc. La o alta piscina publica nu am facut asa cu ea din aceleasi cauze ca si tine. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Macrina , Alinta [pup]! Ce zici tu acolo Alinta as vrea si eu cu bebe- pestisorul, ha ha! Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Corina, alta natie , alte tehnici [:D] ca l-au aruncat instructorii in apa singurel de la 2 luni, iar sora'mea mai putin sa moara de inima acolo [:D] apoi s-a obisnuit cu stilul vichinzesc [nebu]. Dar intradevar aparent isi conservase toate instinctele din burtica si inota ca un pestisor sub apa. Pozele sunt facute cred de camere instalate de ei undeva in bazin. Apoi le-au fost facute cadou lor. There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos!!! dar asta cred ca se face chiar f repede dupa nastere ca ei doar din mediu acvatic vin. Eu am intrebat aici langa noi la YMCA, dar nu au ptr bebi asa ca am luat taurul de coarne. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...