Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *118*


Recommended Posts

aaaa, sa va zic cu cine am stat ieri in sauna ...cu musiu boureanu [:)] arata bine ca exemplar masculin si e insotzit de sotie, manechina... ok si ea [:D] beyyyy numai eu cu Coana Mare suntem pe receptie????? Uka, Lali...va vad on line pe alt canal[:D]...la raport sau primitzi amenda [pk] si repede ca la 14 fuuuuggggg [pup] si restul...[pup] si pe scris!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine,hai ,fie,zic si eu ceva [:D]. Ola ladyes,nu am nici unchef de nimic,am nervi,draci sau cum vreti voi sa ii spuneti. Dana,voiam de ieri sa te intreb,cura ta de detoxifiere cat de mult slabeste? Eu as vrea sa scot ceva toxine din mine ( in ultimul timp devin toata toxica,asa ca ar cam fi timpul) ,dar fara sa slabesc prea mult.53 kg zic eu ca sunt numai bine pentru 160 cm inaltime [:D]. PS : Sa nu fii intrebata si tu dupa aceea ,de ce monitorizezi cine e online si cine nu,caa eu am fost trasa de urechi de ce imi monitorizez mesajele trimise si necitite [;)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
aaaa, sa va zic cu cine am stat ieri in sauna ...cu musiu boureanu [:)] arata bine ca exemplar masculin si e insotzit de sotie, manechina... ok si ea [:D] beyyyy numai eu cu Coana Mare suntem pe receptie????? Uka, Lali...va vad on line pe alt canal[:D]...la raport sau primitzi amenda [pk] si repede ca la 14 fuuuuggggg [pup] si restul...[pup] si pe scris!!!
Sa traiti, prezent! Eu raportez: nu-s buna d nimic, am avut niste zile nasolutze.. Trebuie sa ma autoeduc ..sa invat sa selectez in viata, deastea de inside [:)] Dar tot raul spre bine. Fetele mele, cu drag voi scrie aici cand voi incepe sa asociez numele cu figurile..si asta se poate intampla cu timpul, sau dupa o maaare sedinta de-a voastra ! Asa ca..astept convocarea ! Va pup, Lulu, sanatate multa, sper sa fie o forma usoara-usoara [pup] Dana, respekt!![pk] Ma intrebati unde merg in concediu..avem o casa la Provita, e langa Breaza, Campina. Nu e chiar munte dar e raiul pe pamant. V-as arata poze de acolo dar de frica de bau-bau am bagat toul pe privat. Va pup pe toate [:)] Sunt pe fuga rau ca asta mica iar redecoreaza sufrageria [bang] _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lali, nu stiu ce sa zic...dar intreb doctora, ideea este urmatoarea detoxifierea este clar detoxifiere, slabitul este altceva[:D]...normal in cele 7 zile de detoxifiere poti pierde 1-2-3 kg, dar depinde de organism pai nu va monitorizez pe nimic scumpo, va vad on line pe mess[:D] sau mai stii ce puteri am eu, doar sunt scorpion si astia sunt tari in chestiuni mistice[pk] poate va vad in globul meu de cristal [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] hai frumoaso sa-ti cetesc viitorul si prezentul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uka, eu sunt slaba, inalta, blonda, undeva in jur de 52.5 kg, ochii verzi spre albastru si parul lunggg si cret, picioarele mele au 123 cm . Cam atat despre mine, sa ma cunosti, sa poti asocia numele cu infatisarea. P.S. am uitat, saniii fff fermi . Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Uka, eu sunt slaba, inalta, blonda, undeva in jur de 52.5 kg, ochii verzi spre albastru si parul lunggg si cret, picioarele mele au 123 cm . Cam atat despre mine, sa ma cunosti, sa poti asocia numele cu infatisarea. P.S. am uitat, saniii fff fermi . Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Nr la pantof? Asa e frumos, zi tot ! Defecte, vicii ascunse? Hobby-uri? [:D] _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Uka, eu sunt slaba, inalta, blonda, undeva in jur de 52.5 kg, ochii verzi spre albastru si parul lunggg si cret, picioarele mele au 123 cm . Cam atat despre mine, sa ma cunosti, sa poti asocia numele cu infatisarea. P.S. am uitat, saniii fff fermi . Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
dadada ...confirm [pk] ai uitat sa dai numarul de la conduri Cuscra[:D] Lali...baga si tu scumpa, cat porti la picior...ca sa stie fat-Frumos p.s. am globul acasa si panarama-viziunii mele e in relaxari profunde [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Evident, nr de pantofi este 36, vicii neascunse -BARBATII, hobby- tot barbatii, si defect---f doamne...il fac public...SUNT PERFECTA.[flo] Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Uka, eu sunt slaba, inalta, blonda, undeva in jur de 52.5 kg, ochii verzi spre albastru si parul lunggg si cret, picioarele mele au 123 cm . Cam atat despre mine, sa ma cunosti, sa poti asocia numele cu infatisarea. P.S. am uitat, saniii fff fermi . Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
dadada ...confirm [pk] ai uitat sa dai numarul de la conduri Cuscra[:D] Lali...baga si tu scumpa, cat porti la picior...ca sa stie fat-Frumos p.s. am globul acasa si panarama-viziunii mele e in relaxari profunde [:I]
Pai daca tu confirmi inseamna ca io cu Lulu suntem practic gemene..la fel sunt si io, numai ca bruneta, si nu slaba, de sani nici nu mai zic, alaptez de 11 luni [:D] _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...