Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *118*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da mey perfectelor, confirm pentru amandoua ...si eu ca voi, doar ma stiti[pk]...nu am timp de descriere acu, revin mai incolo...cand nici nu va asteptati...

 

Lali, fetitza - la 1,60/22 ani...53 e cam mult[:D]/greutatea se calculeaza inaltime -10 kg pentru oama normala/ da de ce esti cu toxine? nu bei, nu fumezi si esti si fff tanara...consumi E-uri?

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Ukaid="red">, eu sunt slaba, inalta, blonda, undeva in jur de 52.5 kg, ochii verzi spre albastru si parul lunggg si cret, picioarele mele au 123 cm . Cam atat despre mine, sa ma cunosti, sa poti asocia numele cu infatisarea.P.S. am uitat, saniii fff fermi .Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
align="right" id="quote2">Am crezut ca ma descrii pe mine[:D][:D]...bagati-m[pk]a deci in gasca...4 gemene pana acum. Uka, abia astept sa ne vedem...<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t
Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Ukaid="red">, eu sunt slaba, inalta, blonda, undeva in jur de 52.5 kg, ochii verzi spre albastru si parul lunggg si cret, picioarele mele au 123 cm . Cam atat despre mine, sa ma cunosti, sa poti asocia numele cu infatisarea.P.S. am uitat, saniii fff fermi .Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
align="right" id="quote2">Am crezut ca ma descrii pe mine[:D][:D]...bagati-m[pk]a deci in gasca...4 gemene pana acum. Uka, abia astept sa ne vedem...<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
align="right" id="quote2">In caz ca ne confundam intre noi..eu o sa port o esarfa rosie ..si atat [:D][:D]_________________________________________________________________ [autoroz] C a r i n a' s favourite place for [shopi]id="green">id="size1"> ______________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi purta doar o pereche d ecercei...si eu doar ATAT.

 

 

Ce este cu amorteala asta aici?

Unde sunteti fratilorrrr?

 

Cuscra, stiu...se maseaza, se relaxeaza..dar restul?

Adina

Dodo

Camelia

Crixia

Cornelia

Lali

Madam

etc>?

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

 

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...