Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *118*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete
Daaanaa,hai sa iesim de pe pagina 13 ca imi ajung atatea ghinioane de doo zile incoace,nu mai vreaaau[q][q]
align="right" id="quote2">Da, ce patzishi soro???...ia da raportul aici... sa oblojim fata![pup][pup]<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai sa imping si eu poate iesim din pagina !!

Noi am stat la terasa in seara asta si pentru prima data in viata ei a a dormit Carina in bratele mele..era asa dulce..

Tare bine ne-am simtit ! Tare frumoasa mai e viata cateodata (de obicei vara, spre seara ..[:D])

 

_________________________________________________________________

[autoroz] C a r i n a' s favourite place for [shopi]id="green">id="size1"> ______________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t
Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete
Daaanaa,hai sa iesim de pe pagina 13 ca imi ajung atatea ghinioane de doo zile incoace,nu mai vreaaau[q][q]
align="right" id="quote2">Da, ce patzisi soro???...ia da raportul aici... sa oblojim fata![pup][pup]<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
align="right" id="quote2">Nu merge cu oblojit,e grele ,nu prea gasesc cuvinte sa ma exprim coerent. Oricum nu dor fizic ghinioanele mele,si in afara de faptul ca as vrea sa ma asigure cineva ca nu sunt numai eu de vina ,nu vreau nimic. Ma simt prost,ma simt in plus. Nu exclusa,ci in plus. eh,o sa imi treaca. Pana atunci poate faceti o gluma ,ceva,sa rad si eu nitel.Sau poate vine cineva si ma gadila.[:D] ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auziti,stiti ce? Nu mai vreau gadilat ce nestatornica sunt si eu,ba vreau,ba nu vreau id="size1"> , mai bine va intreb cate ceva,ca voi aveti copilasi mai mari. Paul se sperie foarte tare de orice de cand a cazut din pat,saptamana trecuta. De frica a invatat si sa treaca pragurile de la usi in cea mai mare viteza,de-a busilea. Nu sta singur nici o clipa,dormim imbratisati,acum strange tare in brate un peste de plus. Cum sa il fac sa treaca de frica asta? Ca mai mult de luat in brate la fiecare ptipat de spaima nu stiu ce sa ii fac.Ieri am dormit pentru prima data cu el in brate,lipiti asa,se tinea de gatul meu de parca ii era teama sa nu plec,si cand m-am trezit eu,el dormea pe perna mea si ii strangea coltul tare in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete
Auziti,stiti ce? Nu mai vreau gadilat ce nestatornica sunt si eu,ba vreau,ba nu vreau id="size1"> , mai bine va intreb cate ceva,ca voi aveti copilasi mai mari. Paul se sperie foarte tare de orice de cand a cazut din pat,saptamana trecuta. De frica a invatat si sa treaca pragurile de la usi in cea mai mare viteza,de-a busilea. Nu sta singur nici o clipa,dormim imbratisati,acum strange tare in brate un peste de plus. Cum sa il fac sa treaca de frica asta? Ca mai mult de luat in brate la fiecare ptipat de spaima nu stiu ce sa ii fac.Ieri am dormit pentru prima data cu el in brate,lipiti asa,se tinea de gatul meu de parca ii era teama sa nu plec,si cand m-am trezit eu,el dormea pe perna mea si ii strangea coltul tare in brate.
align="right" id="quote2">Ce scumpic...[pup]. Daca-i de corason[:D]...nu ma pricep, si eu mai lucrez inca la ...nemultumiri...[q]dada Dana,[pup][pup]..sambata si duminica ai pauza nu? poate ne vedem...vb.Uka,[pup][pk][pk]asa te vrem!Gata, pup fetele si plec la nani....<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete
Auziti,stiti ce? Nu mai vreau gadilat ce nestatornica sunt si eu,ba vreau,ba nu vreau id="size1"> , mai bine va intreb cate ceva,ca voi aveti copilasi mai mari. Paul se sperie foarte tare de orice de cand a cazut din pat,saptamana trecuta. De frica a invatat si sa treaca pragurile de la usi in cea mai mare viteza,de-a busilea. Nu sta singur nici o clipa,dormim imbratisati,acum strange tare in brate un peste de plus. Cum sa il fac sa treaca de frica asta? Ca mai mult de luat in brate la fiecare ptipat de spaima nu stiu ce sa ii fac.Ieri am dormit pentru prima data cu el in brate,lipiti asa,se tinea de gatul meu de parca ii era teama sa nu plec,si cand m-am trezit eu,el dormea pe perna mea si ii strangea coltul tare in brate.
align="right" id="quote2">eu zic ca mai intai sa te tratezi tu de frica si dupa aia copilul ...tzine cont ca cei mici simt altfel si daca tu stai cu frica in san ca o sa cada, el percepe....Andata, vino mama sa ma ajutzi in explicatiuni...sa lamurim pe mamica asta tanara si infricosata, ca baga copilul in sperieti si-i pericliteaza intimitateaAndataaa [pup]eu mi-am educat ploziiiid="red"> mai spartan, adik dorm singuri, neleganati, cu lumina stinsa...se descurca singurei-masa, joaca, etc....si asta nu de acum, ci de cand s-au nascut - Tibi isi tinea biberonul singur de la 3 luni [:D] am poze ca dovada [pk]de asta te simti tu in plus si prost in mesajul anterior????ca eu nu pricep nika [:-@]p.s. oare plozii nu se scrie cu 3 iii????[alcool]p.s.2 m-am apucat sa-mi corectez mesajele [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Suntem in deplasare, la rude(cuscra) si ma mir de ea, ptiuuu ce a slabit [flo]


align="right" id="quote2">

[:I]o sa port pancarda cu numele la defilare, ca poate nu ma recunoasteti....Cuscra [pup]

[:D] ma gandesc ca aduc cu cindy ...sau ea cu mine, nici nu se mai stie [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...