Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *118*


Recommended Posts

asa Ely...bineinteles ca bem cu masura [alcool], dupa aia cine stie ce mai scriem[:D]

o intrebare: in ce an ai terminat liceul?...asta ca sa-mi dau seama cam cate veri ai la activ[olala], trimite-mi pm [pup]

iti trimit si eu cu numar de telefon si anul nasterii[:D]

 

p.s. auleuuuu, n-ai activat pm...pune mana si bifeaza la profil

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acum sunt pe receptie[:D]

 

Am in casa ce-mi trebuie mai putin resurse de odihna[:D]...dar imi revin in cca 1 ora

 


[pk][bum] Votati dod-1 si dod-2id="purple">id="size2">[bum][pk]


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]LA MULTI ANI, ELY, MULTA SANATATE SI IMPLINIRI![flo]

 

auleuuu, da' ce spor aveti la scris! si eu prin porturi, dar mai asa, din 2 in 2, mi-am mai luat cate o zi de concediu ca am ceva probleme cu socrul, care este cu alzheimer, si a avut o cadere; in locul internarii la neuro, unde e de groaza, am ales sa ii fac acasa tratamentul si sunt prinsa cu perfuziile lui; pe miruna am avansat-o bona la vlad, nu prea o asculta, noroc ca este ea asa de intelegatoare. saptamana viitoare cred ca ii duc iar la tara, ca ne descucam cam greu in formula asta, fara sprijinul socrelei.

 

lulu, sanatate lui luca [pup] din toata boala asta, cel mai greu e cu statul in casa [bang]

 

dana, vad ca mai mult bei decat mananci [alcool] nu te invidiez deloc acum, da' si cand ne-om revedea, o sa fii [ispita] [olala]

 

we placut tuturor!

 

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!Elyid="purple">[s]...sanatate si numai bine tie si alor tai[flo][flo2][floare3]

 


[pk][bum] Votati dod-1 si dod-2id="purple">id="size2">[bum][pk]


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vladis [pup] ...sanatate socrului tau, uffff pe caldurile astea e greu sa te luptzi cu un batran cu Alz...rabdare si tutun, vorba lu' moromete [flo][pup]

 

daaaa, sunt in renovari, daca merge bine treaba, trebuie sa intru si in restaurari [:D]...gravitatzia bat-o vina [bang]

 

acum chiar ca inchid, de la 10,30 intru in program...revin la pranz 12-14 [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mai tarziu!

 

LA MULTI ANI ELY! sa fii sanatoasa si iubita![s]

 

 

 

Lulu[pup][pup]!

Eu stiu , traducerea ar fii cam asa..<hai ca plec...va pup>...adicalea un pupic pe fuga...nu-i asa Lali????

 

Happy-mai sterge din mesajele trimise...din outbox. E valabil si pt. cele primite..din cand in cand mai stregi din ele.

 

Angi...naspa tare boala...din pacate ameliorare nu exista, dar macar o cat de cat stopare a bolii se poate. Am avut o prietena cu tatal cu aceeasi boala...

 

Un we placut tuturor!

 

[pup][pup][pup]

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!

2006-2009

2004-2006

 

Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

 

 

[q][q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dadi, esti o scumpa. mersic mult de invitatie.

noi(eu& sotul)suntem solo: cupila este in Romania la mare. vine inapoi pe 18 cu tot cu mama si tatal meu.

a crescut mare[olala]

http://home-and-garden.webshots.com/photo/2558131380103639187aQskzf

azi ne-am luat micul dejun impreuna pe mess[:)]

 

ALAPTATUL HELPLINEid="size3">id="red">

 


[mamica]de piticotu' uriash id="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red"> id="size3">Floricele frumuseleid="green">id="size3">id="Times New Roman">

 

 

 

POVESTEA MINUNIIid="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui emaaimee
Dadi, esti o scumpa. mersic mult de invitatie.noi(eu& sotul)suntem solo: cupila este in Romania la mare. vine inapoi pe 18 cu tot cu mama si tatal meu. a crescut mare[olala]http://home-and-garden.webshots.com/photo/2558131380103639187aQskzfazi ne-am luat micul dejun impreuna pe mess[:)]ALAPTATUL HELPLINEid="size3">id="red"> [mamica]de piticotu' uriash id="size3">id="purple">id="Book Antiqua">m-am facut maricicaid="red"> id="size3">Floricele frumuseleid="green">id="size3">id="Times New Roman"> POVESTEA MINUNIIid="green">
align="right" id="quote2">Ema bine ai revenit...dupa atat amar de timp...mai m-ai lasat paf...cu fetita ta mare si frumusica foc, cu florile minunate pe care le ai si mai ales....sa nu spui ca ai reusit sa slabesti ...in halul ala[:D](esti tu in poze???????)<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Emaaime...bine ai (re)venit in Gashca [pup] ce fetitza frumoasa ai, am admirat-o in poze...relaxare placuta in 2 [olala] si vacanta minunata romaneasca fetitzei

 

Dadi...distractie frumoasa la padure si cat mai putzini tzantzari, daca nu magic fm, atunci autan si fenistil [;)]

 

pe unde sunteti misselor????eu in pauza pana la 14, acum pap [pk]

 

 

 

[pup]

 

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt aici, Cuscra, am mancat...ca sa am ce da jos la sala dupa amiaza.

Astept vichedu' sa inceapa..ce vom face, vom vedea [:D]

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

 

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...