Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *118*


Recommended Posts

Sunt super incintata! Sotiorul meu mi-a facut o mare bucurie, mergem la teatru in seara asta, la "Egoistul" cu maestrul Radu Beligan. Abia astept, chiar daca avem bilete in ultimul rid!

Pupici tuturor!

Noi maine seara avem si un botez si o nunta, in aceeasi seara, asa ca... am multa treaba maine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui happymumy
Sunt super incintata! Sotiorul meu mi-a facut o mare bucurie, mergem la teatru in seara asta, la "Egoistul" cu maestrul Radu Beligan. Abia astept, chiar daca avem bilete in ultimul rid!Pupici tuturor!
align="right" id="quote2">Super...[flo]
[pk][bum] Votati dod-1 si dod-2id="purple">id="size2">[bum][pk]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

lulu merci! [pup][flo]

Dana eu sunt la mentinere de cateva luni, important este sa ai ambitie si sa ti cont de principiile de baza ale curei. Mult succes! "incoronata" este bine, se joaca, nu a mai facut ceva care sa darame din top incoronarea.

ely La multi ani!id="red"> Multa sanatate bucurii si impliniri alaturi de cei dragi![flo]

lali incearca sa nu-l cocoloshesti prea tare pe Paul, este baiat si trebuie sa se poarte ca atare, nu-l invata numai langa fusta ta.[pup]

Tania ce face Bibi? ii place acasa?

 

Va doresc o seara buna!

 

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

 

--------------------------------------------

 

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!id="blue">

***************************

 

[foto]1 , 2, 3

filme cu noi

 

Camelia cu Alexandra -Elena id="red"> [zana] (27 feb 2004) & Teodora Lucia id="red"> [bonjovi] (5 aug 2007)

 

Tudor Gheorgheid="red"> - Dorul calator

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia - multumesc de incurajari [pup], mai e ceva pana sa plutesc pe mentinere, dar startul e promitator...sper si finalul sa fie pe masura [pk]...cam greu sa egaleze sau sa intreaca patzania cu "incoronarea", oricum amandoua domnisoarele tale sunt frumoase si nostime, iar Teo mi se pare mie ca are darul de a face nazdravanii[:D]

 

Dadi- ce-ati facut la gratar? cum a fost....ai tinut tantarii la departare cu magic fm????

 

Lali- pe unde esti mico? nimic interesant azi...

 

si absentele...[pup] si repede-repejor la raport...sper ca nu sunteti toate la teatru....numai eu la soacra [q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happymumy
...mergem la teatru in seara asta, la "Egoistul" cu maestrul Radu Beligan. ...avem bilete in ultimul rid!id="red">


align="right" id="quote2">

auleuuu, soro...stati pe ultimul rid ....al lui beligan, presupun, ca el are vreo 91 de primaveri!!!!
la mai multe, maestre...primaveri sau riduri [alcool] ce stiu eu?!!?!

[:-)))][:-)))][:-)))] 1-1 miss-ule

semnat:missDana

beyyyy, de cand suntem missee...tot d'astea comitem [:D]

azi am sunat-o pe Dadi, sa ne lamurim cu "pupat pe guga" ca stateam si ma intrebam cu Cuscra ce-o fi zis...[alcool] traducerea era simpla, dar n-am intuit-o neam ...pupat pe fuga!!![:D]
clar de la miss ni se trage...[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut mamici,

m-a tras tania de urechi ( ce a mai ramas din ele ca mi le-au mancat fetele mele).multumesc.

ce optimista esti....cica nu am mai intrat de cand am nascut....parca a fost ieri...

de fapt a fost acu un an.

nu stiu de ce nu am mai intrat. cred ca au fost mai multe motive:lipsa de timp, nu am avut mai nimic de zis,tot incerc sa imi gasesc un ritm de zi cu zi, internetul a picat pe ultimul loc.si mai ales incerc sa dorm cat mai mult chiar daca partea asta nu imi iese mereu.

dar ma gandesc mereu la voi si mustrarile de constiinte sunt prezente mereu.

va pup pe toate.

ps.poate de data asta voi reusi sa tin pasul cu voi.

 

proaspata si vechea mamica jo [hippi] , alexandra [testoasa] si bianca [bb]

noutati.id="size1">,

***************

***************

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...