Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.........adoptie(62)


Recommended Posts

Asi, La multi ani cu bucurii multe alaturi de familia ta frumoasa [flo]. Anca W. sa iti traiasca printesa, sa creasca mare si sanatoasa. As fi vrut sa vad si eu pozicile voastre insa pe mailul comun nu le gasesc. Ultimile poze sunt cele ale lui Razvanel [q]. Mai exista o alta adresa de mail pe langa cea initiala? Bafta aspirantelor si incredere caci intr-o zi va veti tine puiutul in brate. Si eu am fost nerabdatoare si uneori sceptica si iata ca acum cresc si iubesc cea mai dulce printesa din lume.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Trebuie sa ma "descarc " oleaca...nu s-a intimplat nimic rau...dar nu ma pot concentra la absolut nimic...ma gindesc numai la copilashi...ce sa fac? m-am apucat de citit toate capitolele ...am ajuns la cap. 25 (in afara de ultimele 4-5, pe care le-am citit inainte de a incepe sa scriu shi eu aici...)...traiesc acum povestile voastre ....absolut fantastice...recomand tuturor aspirantelor sa citeasca toata istoria care curge pe acest topic din 2004-2005 incoace...practic, shi cele mai "cu probleme" regasiri cu copilutzii s-au finalizat cu bine... ma mai uit la statusu fiecareia...cind vad inceputurile, ca sa vad cum s-a terminat procedura...ca nu pot sta in tensiune...ce sa zic, apreciez shi mai tare rabdarea cu care fetele care au deja copilashii marishori, ne raspund la intrebari,noua, aspirantelor la statusu de mamica...multzumim frumos!!![flo][flo][flo] gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor de urari[pup][pup][pup][pup]. La multi ani tuturor copiilor de 1 Iunie!Azi nici un copil nu ar fi trebuit sa sufere ci doar sa fie fericiti. Andreea felicitari din suflet pentru fetita![flo] Ei sunt norocul meu : [url="http://by.lilypie.com/NoBEp2.png"]Razvan[/url] si [url="http://b3.lilypie.com/G2Ntp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...