Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pe 20 avem prima aniversare si "tati" a plecat cu


Recommended Posts

ok ok... aveti dreptate. am fost prea dura in exprimare. dc nu eram alaturi de ele, nu emiteam nicio parere oricum. insa, sunt extrem de revoltata de situatii de genul. ei, barbatii se plictisesc domle de prea mult bine. e o realitate, insa. si de suferit, sufera copiii. pe de alta parte, sa stiti ca si noi femeile gresim. alergam in mod masochist dupa barbati pe care ii stim de la inceput curvari si agresivi si lasi si egoisti..toleram si iertam ce nu e de iertat de la niste pitifelnici, dar dc dam de unul baiat bun si iubitor, nu dam doi bani pe el...cel putin, pana nu ne luam tepele de rigoare. asta zic eu, ca inseamna sa NU te respecti ca femeie. sa NU ai demnitate ca femeie. sa ierti unui "baiat rau" la infinit si sa=i sufli in coarne si sa nu dai doi bani pe un "baiat bun", pt ca la un mom dat el nu reprezinta o "provocare"...si apoi sa plangi in pumni... si dc sunteti sincere, majoritatea am trecut prin asa ceva. unele insa au fost mai ghinioniste, ca au mai facut si copii cu "baietii rai". _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

dar aici sunt destui umeri pt aceste fete care sufera.eu cred ca ele au nevoie si de cineva care sa le "scuture"putin, ca sa se trezeasca.sunt atat de indragostite, incat nu vad langa cine stau.cum zice otilia:decat o mama plansa si suferinda, mai bine asa.sa plece.duca-se.le va durea la inceput, dar asta e bataie de joc.pleca, vine, pleaca vine.si isi bat joc pt ca au de cine, au cu cine.pfaiiiii[bruta][duel][neand][nervo][sm] bataie-de-joc in starea ei cea mai pura.si de copii si de sotii.cum sa ia banii si rstu?cum atata tupeu sa se intoarca?dragele mele, nu ati pierdut nimic.v-au facut un bine. babyblue[pk] mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
si dc sunteti sincere, majoritatea am trecut prin asa ceva. unele insa au fost mai ghinioniste, ca au mai facut si copii cu "baietii rai". _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
cu siguranta fiecare dintre noi am avut cel putin o astfel de relatie in viata. eu am dezvoltat si o teorie[:D] ne implicam intr-o relatie cu un astfel de dobitoc pentru ca avem senzatia ca suntem minunate,senzationale, singurele in stare sa il schimbam in bine, sa-l salvam din mocirla in care se scalda... o prostie! http://picasaweb.google.ro/MihaiPop99
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
ok ok... aveti dreptate. am fost prea dura in exprimare. dc nu eram alaturi de ele, nu emiteam nicio parere oricum. insa, sunt extrem de revoltata de situatii de genul. ei, barbatii se plictisesc domle de prea mult bine. e o realitate, insa. si de suferit, sufera copiii. pe de alta parte, sa stiti ca si noi femeile gresim. alergam in mod masochist dupa barbati pe care ii stim de la inceput curvari si agresivi si lasi si egoisti..toleram si iertam ce nu e de iertat de la niste pitifelnici, dar dc dam de unul baiat bun si iubitor, nu dam doi bani pe el...cel putin, pana nu ne luam tepele de rigoare. asta zic eu, ca inseamna sa NU te respecti ca femeie. sa NU ai demnitate ca femeie. sa ierti unui "baiat rau" la infinit si sa=i sufli in coarne si sa nu dai doi bani pe un "baiat bun", pt ca la un mom dat el nu reprezinta o "provocare"...si apoi sa plangi in pumni... si dc sunteti sincere, majoritatea am trecut prin asa ceva. unele insa au fost mai ghinioniste, ca au mai facut si copii cu "baietii rai". _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
[asia] Ia uite ca stii sa te exprimi fara sa ranesti! Eu sunt 100% de acord cu TOT ce ai spus tu in mesajul de mai sus. Pe mine m-a fracat felul in care ai spus (cam) acelasi lucru, dar intr-o exprimare total diferita care, datorita tonului folosit, si-a pierdut esenta, din pacate. (Nu stiu daca are vreo importanta ptr. tine, dar am vrut sa stii.) [pup] _____________________________________________ Mami de Printesa Victoria Isabella [fetita] [url="http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/VictoriaIsabella02"]Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...