Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

prietene la bine si la greu 36 -rares sanatate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
helooo, fetele care ati facut pasaport la bebici dati si mie detalii, am primit cadou de ziua mea o excursie la socrii in germanica si trebe repejor sa fac pasaportul puiului[asia] Dana poate ne vedem by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
noi i-am facut pasaport pt un an, costa vreo 2 miliar la noi l-am ridicat a doua zi. daca vreti biometric, adik pt 3 ani la copii, costa vreo 2 mil si ceva si pt provincie dureaza cam 30 zile, nu stiu cat dureaza in capitala, dar ideea e ca in august vin romanii din toata lume acasa in concedii si e full la pasapoarte si buletine. pt copil trebuie sa ai certificatul de nastere si buletinele parintilor si trebuie sa fie ambii parinti pt semnatura. celelalte acte le gasesti pe site-ul lor [pup] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
helooo, fetele care ati facut pasaport la bebici dati si mie detalii, am primit cadou de ziua mea o excursie la socrii in germanica si trebe repejor sa fac pasaportul puiului[asia] Dana poate ne vedem by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Nu stiu cum este la tine, ca apartii de Ilfov, nu? Ce pot sa spun ca ptr. pasaportul biometric, nu trebuie decat dovada platii, certificatul de nastere in original si ambii parinti, sa nu va mai chinuiti cu procura etc. Este valabil 3 ani, poti sa mai faci si simplu temporar valabil un an, despre asta nu stiu mai nimic, dar daca te intereseaza gasesti amanunte pe site la Nicolae Iorga sau de unde apartii tu. Bafta sa mearga treaba repede [pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Raluci deja ai primit cadoul ptr. ziua ta, in avans? [pk] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
daaaaa [pk][pk] multumesc many, moni,[pup] trebe sa ne grabim dap de ilfov sunt, trebuie sa merg in pipera, deci inca se mai fac tipul vechi, dar parca sunt mai scumpe....mama lor by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Raluci, ar fi frumos.[pk] In ce oras stau socrii tai? ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009) [url="http://ro.fotoalbum.eu/adridana"]Albume foto[/url]
in essen si cumnata in munchen by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...