Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

prietene la bine si la greu 36 -rares sanatate


Recommended Posts

Salutare scumpele mele, Nu am mai reusit sa mai scriu nimic, din motive de una bucata pisica alintacioasa, mamoasa si nemancacioasa. E bine acum, am scapat de febra, am mai stat cu stres 2 zile pt ca mai facea kk moale, dar in cele din urma a trecut. in schimb de cand cu boala nu mai vrea sa mai manance si nu mai stiu ce sa-i mai fac pt ca refuza orice ii dau in afara de tatzi. o fi ramas saracuta cu cu sechele din cauza durerilor de burtica avute. Lavi am stat cu inima cat un purice pana am vazut ca puiul e bine. nu te mai invinovati, stii ca se putea intampla oricui. suntem alaturi de tine si asteptam vesti [pup] ancutza vazut pozici cu fete frumoase [olala] tina la noi nu prea au avut efect sosetutele cu otet, e drept si febra era mare tare. incearca cu nurofen, asta a avut cat de cat succes la noi, [pup] si asteptam vesti bune. andre am vazut poze, doamne ce bine ca sta, sunteti tare frumoase si buni e o doamna bine[8D] diana ce mai fac strumfii? si ce mai mestereste mami acolo? ionela incerc sa imi imaginez cat de greu iti este, e cumplit sa asisti neputincioasa la asa o boala a unui parinte. fii tare, mai e un pic si vine tati acasa (eu stiu cum e cu picul asta care pt tine e o vesnicie) [grup] monis, scumpii de voi...asteptam sa ne zici ca sunteti bine si va distrati de minune [pup] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E in concediu. Sotul e la serviciu,e cu masina.Eu sunt la curte si singura farmacie de aici e inchisa.In casa nu am decat eferalgan si otet.Nu stiu ce sa fac.Daca nu scade sun niste prieteni sa imi ia si sa imi aduca ceva de la farmacie.Ce ii pot lua?supozitoare? [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lavi, ma bucur ca rares este ok [pup] cucuiul trece repede simina, dr mea are cabinetul prin pta iancului, nu stiu daca e sect 2 sau 3, mai degraba 2, este ok, dar nu sunt chiar f f multumita de ea [flo] dozz, eu am luat pastrav file, tot are oase, dar se curata destul de usor [pup] tina, noi tot Dorna bem, apa de la ghiveta pt mancare. [flo] noi suntem pe nurofen de azi-noapte nu scade febra mai deloc, maine la 10 avem programare la dr ancutzic [olala][olala][olala] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]pozicile noastre[/url] [url="http://lb1f.lilypie.com/FuIEp2.png"]varsta noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
E in concediu. Sotul e la serviciu,e cu masina.Eu sunt la curte si singura farmacie de aici e inchisa.In casa nu am decat eferalgan si otet.Nu stiu ce sa fac.Daca nu scade sun niste prieteni sa imi ia si sa imi aduca ceva de la farmacie.Ce ii pot lua?supozitoare? [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
eu zic ca paracetamol supozitoare, nurofen sirop. [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paracetamol supozitoare
Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
E in concediu. Sotul e la serviciu,e cu masina.Eu sunt la curte si singura farmacie de aici e inchisa.In casa nu am decat eferalgan si otet.Nu stiu ce sa fac.Daca nu scade sun niste prieteni sa imi ia si sa imi aduca ceva de la farmacie.Ce ii pot lua?supozitoare? [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]pozicile noastre[/url] [url="http://lb1f.lilypie.com/FuIEp2.png"]varsta noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
A mai scazut fata de acum 20 min are 38.1.SPER SA MAI SCADA. [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
ce bine.....speram sa mai scada incearca sa-l racoresti cumva, tine-l mai dezbracatel, uda-i putin manutele cu apa [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...