Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

prietene la bine si la greu 36 -rares sanatate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!!! Am revenit si noi acasa...dar cu musafiri..si nu am avut timp sa deschid calculatorul pana acum 1 ora cand au plecat. Nu am citit din urma decat capitolul asta..sper sa am maine timp sa recuperez Ionela felicitari pt analize...si sper sa nu fie nimik grav la cele in afara valorilor normale Lavi bine ca totul s-a terminat cu bine..astept maine dimineata sa spui ca e fff voios. As vrea si eu un Pm cu noua adresa si parola... tre sa citesc sa inteleg motivul schimbarii... [pup] toti puiutii cu febra... si sa treaca repede... Si sa imi laud putin fata... In ziua in care ne intorceam acasa a iesit si al doilea dinte...iar Andra nu a plans prea mult. Va pupik pe toate ...merg sa culc copilul Mami fericita de [url="http://picasaweb.google.com/strumfy.12"]strumfita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloooo,e cineva pe aici? Avem si al cincilea dintoc[pk] Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009 [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard?locked=true#"]Poze Alexa Annabelle Denise[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg"]Filmulet1[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8"]Filmulet2[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I"]Filmulet3[/url] `Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.` Mahatma Ghandi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
am si eu o intrebare, daca cineva m-a adauga ca favorit, dar eu nu cunosc si nu vreau pot sa fac ceva, in sensul de refuz? PS este cineva de la noi bubujessit? mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
nu din pacate nu exista optiunea de ati cere permisiunea sa fie favorite, tot ce poti face este sa intri periodic sa elimini tot ce nu cunosti[pup] tina - sper sa fie bine puiul dimineata, la multi ani sa va iubiti mult sa-ti traiasca sotul felicitari lumi [pk] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Ah, sper sa reusesc sa imi fac temele mai temeinic azi, ca in ultimele zile a luat-o timpul la goana si eu parca tot sontac-sontac... M_Alexa, la mine functioneaza destul de bine dormitul cu patutul langa pat, suntem ff aproape una de alta, dar nu exista pericolul ca ea sa cada sau sa ma rostogolesc peste ea. E adevarat ca nici de alaptata nu merge asa, ceea ce inteleg ca e esential la voi. Daca nu reusesti sa o dezveti, macar consoleaza-te cu ideea ca e doar o etapa, va trece candva si, in fond, e o etapa chiar frumoasa, vom vrea noi peste ani sa ne mai accepte copiii imbratisarile si tot de respingeri vom avea parte. Lumi, frumos s-a diversificat Annabelle, cu pietroaie grecesti. Si cate grame zici ca avea pietroiul? Sigur mai mult de 80, deci festin in toata regula. Nazdravana mica, e o comoara! Tina, si eu cred ca o fi la Geo un puseu de crestere. Ideea mea ar fi sa faci portii mai mari, eventual sa ii dai si tzitzi la masa de legume, dar sa ii dai mese mai dese mi se pare dificil pt tine. Iar ramai fara timp liber (ma rog, daca se poate numi liber...) Lili, si la noi dragoste mare pt salteluta de activitati! Non-jucarii de succes: punga de pampers goala (sub supraveghere, ca e periculos cu pungile), paharel de plastic de unica folosinta, un mouse vechi caruia i-am taiat firul, tot la capitolul pungi: am pus cateva jucarii intr-o punga de servetele umede, jucariile sunt mijlocii ca dimensiune, punga stiti ca are deschiderea aia destul de mica, sa vedeti preocupare ca sa scoata jucariile din punga. Monis, zic si eu ca fetele, mai rezista o zi ca sigur va fi mai bine. Si n-are cum sa fie mai rau ca-n Bucuresti. Eu deja ma gandesc la urmatoarea evadare din capitala, mai mult de 2-3 sapt nu intentionez sa stau acolo. Va fi la munte, chiar daca merg singura cu fetita. Floricik, o aplaud si eu pe printesa! Minunat cum face progrese. Eu am emotii uneori, micuta mea e inca in stadiul de contemplare, am momente cand sunt carduri de pitici la poarta... Simina, eu cu pastaile procedez asa: le rup capetele, apoi le rup bucati de 3-4 cm, le spal, le aburesc, le blenduiesc. Boabele le las acolo (multumesc pt lamuriri, fete dragi!). Am ajuns cu cititul la cum doarme Geo al Tinei cate 15 ore in unele zile... Aici am un pitic mare si gras, Ana doarme tot mai putin. Ziceam de 10-11 ore acum 2 saptamani, intre timp s-a stabilizat pe la 9-10, iar azi a totalizat 8h de somn in total. Nu am apucat sa gugalesc sa vad ce o mai fi si asta, dar ma tem de ce bazaconii oi gasi. Mai e vreun fulgusor certat cu somnul in asa hal ca Ana mea? raluci, bine ca l-ai desfundat rapid! La mine, cand se infunda, cam 2-3 zile dura sa ii dau de cap. Zic si eu ca Diana, trimit si revin. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...