Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA-Copilasi de Iulie-August 2004 * 53


Recommended Posts

Kim - tin pumnii sa fie cu veste buna miine! [pup]

Andries - deci diseara...asteptam impresii miine! [flo]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andreeap[flo][pup]intr-adevar zona este foarte faina,iti incarci bateriile acolo,este multa liniste si muuult aer curat,nu avem curent electric asa ca nu exista tv/pc....seara stateam pe terasa la "vanat" de caprioare,Maria era tare incantata mai ales ca avea si binoclu[:D]...daca vrei iti trimit un borcan de dulceatza de afine....iar cand vii la ieshi te servesc cu o afino/zmeurata[cheers]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana - super pozele, dar mai ales protagonistii! Vad ca sunteti mesteri gratargii, zona mi se pare superba!! Pupam pe Gorodica-cu-codite! (evident si pe cea mare si pe cea mica! [:D]) [pup]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicule dar de ce trebuiesc scoase? Care este diagnosticul? Nu pot fi tratate medicamentos? Dar punctie biopsie fara ca ele sa fie scose nu faci? Vezi ca la Colentina fac biopsie si analize la orice "buba"..am colege care au facut stagiul de dermato acolo si asa se procedeaza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazut poze [bis] Dulce foc Maria [olala]

Ioana, ce gospodina esti[flo][flo][flo], as vrea sa stiu si eu sa fac pt Giulia [q] dar n-am mai incercat nimic de ani de zile.

Ea este mare fan zacusca, la gemuri ii cumpar de la magazinul italian, dar zacusca ... daca vedeti vreo marca intr-adevar gustoasa sa ma strigati [asia]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

Avem foto in concurs si acum ne laudamid="purple">[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine la cafea ? [pk]

Una racoroasa ca la noi e furtuna [:D] Azi suntem libere si mergem sa vedem de alt curs de inot, sa vedem daca ne place apa mai rece [8D]

Kim, sar`na de pont [pup][pup] Ma bucur de vestile bune si tin pumnii pt azi [flo]

Cristal, cum e Maria ? [pup]

Leeloo, Tudor cum e ? [pup]

 

Pup trupa si revin sa strig catalogul [:-@][:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

Avem foto in concurs si acum ne laudamid="purple">[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, prezent la catalog!

 

Tudor e ceva mai bine, dar inca tuseste si de dimineata iar s-a trezit cu ochii lipiti. Macar nu mai are asa de multe mucozitati - sper eu sa-i treaca. Sotul deja s-a panicat - ca nu ar fi mai bine sa-l vada un doctor?? Acum poate sunt eu mai ciudata, dar chiar sa ma duc la dr pentru orice tuse a copilului, mai ales ca nu a facut febra si nu e din ce in ce mai rau...in fine - il urmaresc si am sa vad cum evolueaza, sper eu, in bine!

 

Eu de dulceturi nu ma apuc - tot vreau sa ma adun sa slabesc - am nevoie sa dau jos multe kg, iar dulceturile nu m-ar ajuta...si eu sunt mare fan zacusca, dar zacusca de la soacra-mea - face o zacusca de te lingi pe degete, mincam cu borcanele - abia astept toamna!! [pk]

 

Azi am un program mai incarcat, sedinte cu seful care tocmai s-a intors din concediu...ce mai, o placere! [bang]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...