Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (145)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diopri, am citit dincolo azi noapte, ma bucur ca te-ai relaxat cu galma gasita la pisic. Te imbratisez strans, mi-e gandul la tine constant![pup]

 

Maru, pai eu intrebam ca Mona si Olga ziceau pe undeva ca un fapt de intalnire. Precum se vede io tot dintr-o intalnire in alta sunt.[:D]

Le "facui" pana acum pe romanitza, mamaana, denisam, olga, acu o tatonez pe Donia, hihi, ma descurc io. Ti-as aduce personal alea, da' in downtown e prea scumpa parcarea. BTW fie-mea e la Bloor/ Spadina si e mai are o sapt de scoala dupa care mai merge doar la examene (2 la numar). Daca te coafeaza cumva da un semnisor si ii pun tolba de postas dupa gat.

 

Inacanada, drum bun, distractie frumoasa prin caraibe!

 

Nu va impacientati ca nu va las fara majorete agitate, doar ca mai e un pic. Picatura chinezeasca, cat sa simti o usurare cand vin durerile.[:D] Colac peste pupaza, azi e prima zi cand mi-s umflate un pic labele. De cand m-am trezit. Oh, well...

 

Romanitza, tu zi cand vrei, ne plimbam! Nu poti face cumva cu jobul ala sa-ti bagi picioarele? Eu nici nu pot sa-mi imaginez cum ar fi sa stau pe-un scaun atata timp, in aprilie deja imi inghiteam burta.[pup]

 


Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">

id="size1">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor sper ca ati inteles ce am scris[bang]

Vroiam sa zic ca doarme tati cu el[:D]

Diana si la tine ma gandeam. Pupici la burtici (mari si mici)

Stiu ca va ganditi la noi, si noi la voi, da scriu cand mai apuc.

Multumesc mult pentru gandurile voastre.

Ktrinel, si la tine ma gandesc mereu[:D]

 

Numai bine tuturor si sa ne ajunga cu bine vizitatorii[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cge, ce figura de baiat...super hazliu [:D]..vorba fetelor, sa-l inregistrezi si sa-i dai sa asculte peste vreo 10ani.

 

mqqm, creste, creste pepitzelul ?

 

daioprieu o duc, eu o aduc, ca e la 5 minute pe jos gradinita..sau 3 min cu masina cu tot cu cele 2 semafoare dintre...[:D]..sau unul singur daca fentezi printr-o parcare..am mare noroc cu pozitia casei, desi ea in sine nu e cine-stie-ce...acum ma lupt pe toate fronturile sa ma refinantez ca sa ma relaxez un pic bugetar.

 

maru, si tata vine soon..pe 13 iunie mai precis....si tot niste sentimente ciudat de incurcate ma cuprind [:D]

 

inacanada, asa e , important e sa nu te gandesti prea departe si sa fie ea fericita.

 

o fi venit vara cea adevarata ?

 

 

Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine are copii francofoni (dar nu numai):

 

TV5Monde lance une Web TV pour enfants

 

http://technaute.cyberpresse.ca/nouvelles/internet/200906/03/01-862697-tv5monde-lance-une-web-tv-pour-enfants.php

 

 

Daiopri, [flo][pup] sa termini tratamentul cu bine si sa te refaci cit mai repede.

 

Oana, mama lui Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mQQm, deci eu viu, zisei si lui Mona si lui Olga ca fac tot posibilu sa viu, numai decideti ce si cum si cand, ca sa stiu sa fac program!

 

cge, super dulce pustiu tau[pup]

 

nu chinui fata, oi bate eu drumurile si oi gasi or rusi, ori mai stiu ce magazin de pasaret netratat sa halesc seminte. Daca iese cu gaseala e mai simplu!

 

Emma Aida e inger[ruga]

Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonnaid="red">, vreau sa mergem si noi o sapmanana in zona Magog si imi amintesc ca tu ai fost prin zona anul trecut. Please, imi dai si mie niste detalii de cazare si activitati prin zona.[olala] Mercic[pup]

Eu ma lupt puternic cu scarba care ma ia in fiecare zi cand trebuie sa merg la servici, trebuie sa fac ceva ca altfel o iau razna, plus copiii astia ai mei care nu asculta deloc, cred ca le transmit si lor starea mea de stress si nu pot sa-i tin in frau. Pot sa-mi dau demisia si sa intru in somaj?

[pup]

 

[bonjovi]si[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui codritu
[red] Pot sa-mi dau demisia si sa intru in somaj?[pup][bonjovi]si[copil]
align="right" id="quote2">Nu cred, ca mi-as da-o si eu sa intru in somaj [:D] ... cred ca trebuie sa te concedieze ei ca sa beneficiezi de somaj ... insa, ai putea sa discuti cu seful de la HR sa ii explici ca ai nevoie de time off sa stai cu copiii (o mai poti inflori un pic, ca is f des bolnavi, etc) si sa ii intrebi daca nu ar putea sa te lay off [:D] .. in perioada asta, ai sanse sa nu spuna nu. [aerob] Strumfii mei [aerob]Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]id="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui codritu
Simonnaid="red">, vreau sa mergem si noi o sapmanana in zona Magog si imi amintesc ca tu ai fost prin zona anul trecut. Please, imi dai si mie niste detalii de cazare si activitati prin zona.[olala] Mercic[pup]Eu ma lupt puternic cu scarba care ma ia in fiecare zi cand trebuie sa merg la servici, trebuie sa fac ceva ca altfel o iau razna, plus copiii astia ai mei care nu asculta deloc, cred ca le transmit si lor starea mea de stress si nu pot sa-i tin in frau. Pot sa-mi dau demisia si sa intru in somaj? id="red">[pup][bonjovi]si[copil]
align="right" id="quote2">Din pacate nu, somaj primesti numai daca te dau ei afara.Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...