Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu 37


Recommended Posts

va scriu repede cat mai am baterie la laptop ca astia ne-au oprit curentul pan deseara la 21.

 

Dana - stiu de diferenta insa nu ti-as putea spune sincer abia vineri am aflat si nu am prea avut timp sa ma docmentez, daca stii mai multe nu refuz informatiile [pup]

 

Monis drag - aveti grija de voi

 

Iote cusrca mea se infoaie ea cu fata frumoasa si ranjita [pup]

 

Lyly - ma bucur ca Alex e bine si fara febra [flo]

 

lavi - ai zis cum itit este piciorul si am sarit eu ? [pup]

 

 

vavavavum, dimineata am probat jeansii de dinainte de sarcina...MA INCAPPPPPPPPPP [pk][pk][pk]id="red">

 

Ral - daca mergi la bioderma unde a zis moni sa-mi zici si mie trebe sa merg si eu, am o chestie ciudata care vad ca a reaparut, adica, am stelutze de vinisoare sparte, pe piept si pe antebrat, in timpul sarcinii au disparut insa unul din vasele acelea sparte a degenerat intr-o "alunita" mare cat un bob de mazare si rosie, apoi acum de la 8 luni de la nastere abia daca se mai vede in schimb au inceput iar sa apara vinisoarele.......sa inteles ceva ? [alcool]

 

by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bis][bis][bis]BRAVO RALUCI CU BLUGI INCAPATORI[bis][bis][bis]...deci redevenim gazelutza!!!

 

Da, am zis de picior...ca e mai bine...ca nu mai e umflat si ca hematomul sta sa se retraga de tot! Sa dea DD sa fie bine si sa nu mai fac vreo tampenie sa am iarasi probleme!

 

A aparut DOVLECELUL VESEL LA PRIETENII DINTOTDEAUNA...deci s-a cam dus cu armonia si la ele! Uff...Sa dea DD ca in casa noua sa le fie mai bine!

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello [pup]

 

Hai ca mor de somn daca aseara am stat pe forum cu berea-n mana[:D]

 

Flo sunt sigura ca fratiorul Emei va fi bucatica rupta din tine[olala].

[pup] sper ca ai mai prins un pui de somn zdravan.

 

Lavi ce bine ca iti trece piciorul.Pe Rares il pupam pana ii trece cucuiul si vanataia.Cu canalele infundate ai deja iecsperienta asa ca te vei descurca si de data asta.[pup]

 

Raluci inteleg ce zici tu ,dar cu atata galerie de la noi se va prinde repede samanta[:)].Haide ,sa aveti spor![pup]

 

Ralu sa-i traiasca sotului mamica de suflet!

Credeam ca numai mie imi smulge copilul parul din cap ,vad ca si tu o patesti[:D] .Pe mine ma prinde cu amandoua mainile si trageeeeeee .

Va pupam.

 

Cristina_boc sa va fie de bine vacanta .Andrei este tare frumos[pup] .

A ,cred ca si Iustin are intoleranta la proteina din laptele de vaca[q]

 

Sim deci esti pe rosu[:D] ,ai scapat de-un stres.

Cred ca-i bine ca-l lasi pe Bubu sa capete ceva experienta cu fetele [:D] .Va [pup]

 

Padi yamiiii ,vreau prajiiiiiiii[pup]

 

Monis imi pare foarte rau ca trageti asa rau.Ce ghinion pe voi ,fir-ar sa fie!

Va pup ,sper sa treaca repede[pup]

 

K foarte dragut si adevarat ce ne-ai scris acolo[pup]

 

Lyly bravo !Ce bine ca a trecut febra![pup][pup][pup]

 

Many haide mai puiut ,ce te framanta? Vladut te vrea vesela langa el[pup]

 

 

 

_____________________________________________id="purple">

Ramona , mamica id="purple">Stefanieiid="red"> si a luiid="purple"> Iustinid="blue"> id="Script MT Bold">

Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">

_____________________________________________id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

vavavavum, dimineata am probat jeansii de dinainte de sarcina...MA INCAPPPPPPPPPP [pk][pk][pk]id="red">


by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
align="right" id="quote2">

Bravoooooooooooooooo!!!!!!!!!
Ma bucur mult de tot pentru tine[pup][pup][pup][pup][pup][pup]
poze sexyyyyyyy?????????

_____________________________________________id="purple">
Ramona , mamica id="purple">Stefanieiid="red"> si a luiid="purple"> Iustinid="blue"> id="Script MT Bold">
Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">
_____________________________________________id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga


A aparut DOVLECELUL VESEL LA PRIETENII DINTOTDEAUNA...deci s-a cam dus cu armonia si la ele! Uff...Sa dea DD ca in casa noua sa le fie mai bine!

align="right" id="quote2">
pacat ca au ajuns si ele aici .
poate am timp mai tarziu sa bag un ochi sa vad ce s-a intamplat.

_____________________________________________id="purple">
Ramona , mamica id="purple">Stefanieiid="red"> si a luiid="purple"> Iustinid="blue"> id="Script MT Bold">
Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">
_____________________________________________id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Hello [pup]Credeam ca numai mie imi smulge copilul parul din cap ,vad ca si tu o patesti[:D] .Pe mine ma prinde cu amandoua mainile si trageeeeeee .Va pupam._____________________________________________id="purple">Ramona , mamica id="purple">Stefanieiid="red"> si a luiid="purple"> Iustinid="blue"> id="Script MT Bold">Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">_____________________________________________id="purple">
align="right" id="quote2">Pe mine ma prinde cu amandoua mainile, ma trage de cap, catre gurita lui, si daca reuseste ma musca de nas satisfacut...daca nu reuseste incepe sa urle de ciuda!
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am de gand sa umplu pagina asta[:D][:D][:D]

Sambata trebuie sa ii taiem motul finutului nostru ,lui Denis. Ma enerveaza rau obiceiul asta (ca multe altele) asa ca nu prea am retinut ce se pune pe tava.Stiu ca e un topic cu obiceiuri ,traditii dar nu stiu daca reusesc sa ma uit.Asa ca daca stie cineva ce-i "servesc" lui Denis pe tava ,ii sunt recunoscatoare.

Cred ca tre sa-mi cumpar si o forfecuta ceva ca eu am in casa ditamai forfecoiul[:D].

 

_____________________________________________id="purple">

Ramona , mamica id="purple">Stefanieiid="red"> si a luiid="purple"> Iustinid="blue"> id="Script MT Bold">

Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">

_____________________________________________id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Pe mine ma prinde cu amandoua mainile, ma trage de cap, catre gurita lui, si daca reuseste ma musca de nas satisfacut...daca nu reuseste incepe sa urle de ciuda!align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]si pe mine ma papa de fata ,nas ,gura ...orice prinde[:D]_____________________________________________id="purple">Ramona , mamica id="purple">Stefanieiid="red"> si a luiid="purple"> Iustinid="blue"> id="Script MT Bold">Poze cu Strumficiid="purple">id="Script MT Bold">_____________________________________________id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci, felicitari ptr reusita! Gazeluto [pup]

 

Eu am SOPC (sindromul ovarelor polichistice). Am venit la odisee dupa 3 ani de tratamente (in principiu femeile care au acest sindrom nu ovuleaza). Vezi ca la aspirante este un topic unde se discuta numai despre aceasta problema. Pe prima pagina gasesti mai multe linkuri cu informatiile necesare. Daca mai ai intrebari iti raspund cu placere.

Sopc se manifesta prin pilozitate excesiva, acnee, cresteri in greutate, menstruatie neregulata. In momentul in care am vrut un bebe si am renuntat la anticonceptionale au inceput semnele la mine: o acnee oribila si menstruatie la 3 luni.

 

 

Lavinia, Shtephy si pe mine ma trage David de par. Si inca cum....

 

------------------------

Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei sunt foarte fericiti ca reusesc sa ne muste...dar zimtisorii lor zgaraie atat de rau...ma doare cand ma musca Rares...

 

Acum ma amuza rau de tot...munceste cu un pet de 2l pe jumatate plin...a reusit sa il ridice cu amandoua manutele si e incantat...aaa...si am mai omorat un demon...a vrut sa se apropie de patut!

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...