Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu 37


Recommended Posts

Licurix, tu pe unde`mi umbli?

 

Many...o cinste mica...pentru Vladutz sarbatoritu` zilei?

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[olala]Neata pe seara si de la noi[:D],

 

V-am citit de dimineata, sunt la curent cu ce ati scris,saru'mana de raspunsuri[flo]. Incerc sa aplic ce ati zis si sper sa aiba rezultate.

 

Vazut bebei mergatori sau de-a busilea,sunt toti tare dulci [pup].

 

Azi intr-o pana completa de idei,nu stiam cu ce s-o mai distrez pe Ili,am luat-o de manute si zic hai sa mergem.Si ce credeti...MERGE..O,Doamne,nu-mi venea sa cred[olala] ! Asa ca acum ne distram prin toata casa!

 

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Licurix, tu pe unde`mi umbli?Many...o cinste mica...pentru Vladutz sarbatoritu` zilei?
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
align="right" id="quote2">Cum sa nu, am pus praji la dospit, berea la rece si ce mai pofteste sufletelul vostru?mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manyid="blue">, praji da-o la Siminaid="blue"> (ca si asa a zis ea ca nu i-a iesit preji [:D])...je vreau beeeeeerrrrrrrrrreeeeeaaaa [pofta][pofta][pofta]

[pup][grup]

 

Traiasca, traiasca, de 3 ori traiasca!....Vladutid="blue"> [:I]

 

Doamne, ca greu mai e cu listele astea....mai bine deschideam eu "shifoneru" si alegeam ce pica la mana [:-)))]

 

mami de Ilincaid="blue">, felicitari pentru mersul galushcutei [;)]id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_______________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fain de cinste Many!

 

Lyly....si eu am esperienta cu tastaturili...i dezastru bre cu cupchilu` m`a capiat de cap...trage rau de tot de ea...tre sa ii cumpar o tastatura numai pentru el...nu mai pot sa scriu cu el in brate...ca trage tot...si daca nu ajunge la tastatura...urla si se enerveaza....laptopul nici nu ma chinui sa il folosesc pe acasa cand sunt in preajma lui ca l-ar tranti la ce nervi are!

 

Monis tu cum te mai simti?

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...