Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu 37


Recommended Posts

Many, saru-mana. Offf..ikea, de cand visez sa ajung si eu intr-un magazin din ala, ca doar online l-am vizitat. Poate gasesc pe cineva sa imi cumpere si sa mi le trimita.

 

Voi visati la bb2, ce frumos trebuie sa fie. Eu daca doamne fereste aflu ca is purtatoare de bb2 sunt distrusa. Desi artificiile s-au aprins chiar inainte si imediat dupa CM, in nebunia mea, toate lunile astea nu am fost in stare nici sa retin daca am regulat sau nu, cand venea, venea

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
mai am timp? ... mai am![s]La multi ani Vladut!!! sa cresti mare si frumos sa fii puternic, sa o iubesti pe mami(si pe Lila)id="purple">id="size3">[pup][pup][pup]
_________________________________________________align="right" id="quote2">[cor] [bis]La multi ani si de la noi[cor][bis][s][mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri
id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Many, saru-mana. Offf..ikea, de cand visez sa ajung si eu intr-un magazin din ala, ca doar online l-am vizitat. Poate gasesc pe cineva sa imi cumpere si sa mi le trimita. Voi visati la bb2, ce frumos trebuie sa fie. Eu daca doamne fereste aflu ca is purtatoare de bb2 sunt distrusa. Desi artificiile s-au aprins chiar inainte si imediat dupa CM, in nebunia mea, toate lunile astea nu am fost in stare nici sa retin daca am regulat sau nu, cand venea, veneaRamona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2"> [copil] Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
align="right" id="quote2">Stai linistita ca la mine bb2 este doar un vis, doar sa fie o minune mare sa se intample natural. Noi mai avem ceva pus la " rece" dar mai am de lucrat la cap ca sa incep iar tratamentele.M-am entuziasmat si eu dupa ce am citit la "mamici prin FIV" despre Pishko(a fost cu noi la odisee) ca este iar gravi, dupa ce a nascut un baietel obtinut prin FIV si am zis ca poate voi fi si eu norocoasa.[pup]NBmami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lyly, asa mai merge cu 10 lei, nu ce am gasit eu pe net, ca ma apucau pandaliile.

Poate reusesc o plimbare pe la Cluj si acolo ma bag si eu la cautari prin auchan.

 

simino, m-ai dat pe spate cu meniul fetei. Daca imi zici ca papa si neblenduit, chiar o declar manacacioasa mancacioaselor ranjitelor [:D].

 

eu am bagat un nas si la recuperari, citesc mai pe sarite. vreau si eu un pm, ca nu am mai primit de mult unu [:I]. Licurici, condoleante pentru bunica.

 

Cu intarziere mare de tot,m pup toti fulgusorii ce s-au mai luniversat cat am lipsit noi de pe forum (buna "luniversarea" asta) si le urez din suflet LA CAT MAI MULTE LUNITE [s]!

sunt convinsa ca si soricelul meu a fost in gandurile voastre la luniversarea lui de 9 luni si va multumesc.

 

Diana pupici si pentru norica mea draga, ca de mult nu am mai zis nimic de ea, desi ma tot gandesc la ea si la ceilalti 2 muschetari. Tin si eu pumnii sa fie un juriu corect, care sa aprecieze munca si devotamentul familiei tale in relatia cu DC.

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...