Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu 37


Recommended Posts

offfffff mai Lyly cate probleme si la voi, se pare ca nu ne vom linisti curand.

Si la mine doarme toata casa, cred ca si cainele este latit pe undeva, eu nu am somn, ca la odisee, insomnii la greu si bantui pe aici.

Te asteptam cu vesti bune maine[pup]

Incerc [nani]

 

NB

 

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
lyly, asa mai merge cu 10 lei, nu ce am gasit eu pe net, ca ma apucau pandaliile. Poate reusesc o plimbare pe la Cluj si acolo ma bag si eu la cautari prin auchan. simino, m-ai dat pe spate cu meniul fetei. Daca imi zici ca papa si neblenduit, chiar o declar manacacioasa mancacioaselor ranjitelor [:D].
align="right" id="quote2">Eu incerc toata mancarea intai pisata, dc vrea bine, dc nu o bag la blender.......la ciorbite am succes mai mult [:D].......aaaa si la nelipsitele gustari dintre mese(gen;biscuiti, paine -care-i iamyy[olala], covrigi, banane, piersici..etc)[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri
id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cateva ore bune ma doare rau "intre ochi, si la baza nazului", iar daca ma pun in miscare ma doare si capul ingrozitor[bang][bang][bang].Am luat antinevralgic de la ora 20 da tot degeaba[bang]

 

Nici nu ma i-a somnul de durere

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
De cateva ore bune ma doare rau "intre ochi, si la baza nazului", iar daca ma pun in miscare ma doare si capul ingrozitor[bang][bang][bang].Am luat antinevralgic de la ora 20 da tot degeaba[bang]Nici nu ma i-a somnul de durere[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri Ceva special pentru fata si sotul meu!id="green"> VA IUBESC!!!id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">cred ca ai sinuzita![pup][flo]
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa dau si eu buna dimineata!

 

Va invit si la o [cafea]!La mine nu trece saptamana fara o veste proasta. Asta noapte a incetat din viata nasul meu de botez(totodata si unchiul meu), in urma unei suferinte indelungate...asa ca maine iau iarasi drumul Moldovei...trebuie sa ajungem intr-un sat langa Bacau, unde nici semnal la telefon nu am...asa ca zilele astea...adica de maine pana luni seara probabil o sa absentez, asa ca imi motivez inca de pe acum absentele de la prea cinstita adunare!

 

Am citit pe diagonala si am retinut doar ca RamoC vrea sa caute aparatori si ca decizia separarii e neschimbata, ca Licuriciul nostru se apuca de renovat apartamentu`, ca Bubu pare`se ca e alergic la matze,ca Lyly il suspecteaza de Alex ori de vreo alergie ori de vreo boala a copilariei, si ca many e insomniatica.A...ma bucur ca Danangie e pe cale sa devina mami de bebe2.Sa dea DD sa aiba sarcina usoara lipsita de probleme!Pupix![pup][flo]

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, nimic nou de raportat, doar cafele si sa ii cer iertare lui Vladut id="red"> ca nu i-am urat ieri, dar el e baiat intelegator si primeste si azi pupicuri si dorinte numai de bine, nu-i asa? [pup]

 

Va pup fetele, nu-s in apele mele zilele astea, dar tot va pup

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Many, saru-mana. Offf..ikea, de cand visez sa ajung si eu intr-un magazin din ala, ca doar online l-am vizitat. Poate gasesc pe cineva sa imi cumpere si sa mi le trimita. Voi visati la bb2, ce frumos trebuie sa fie. Eu daca doamne fereste aflu ca is purtatoare de bb2 sunt distrusa. Desi artificiile s-au aprins chiar inainte si imediat dupa CM, in nebunia mea, toate lunile astea nu am fost in stare nici sa retin daca am regulat sau nu, cand venea, veneaRamona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2"> [copil] Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
align="right" id="quote2">Ramo ma duc eu la Ikea si-ti cumpar ce vrei tu si-ti trimit, numai ca nu poci acuma, ci numai cand ma intorc din concediu. Daca nu e prea tarziu atunci, sa-mi spui [pup]Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...