Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu 37


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
Nu am reusit sa citesc nimic.Revin cand voi fi in stare(maine daca Geo va fi mai bine la noapte). Alaltaieri noapte si ieri a ajuns sa aiba si 39.5 temperatura.Abia a zcazut.De dimineata am fost cu el la Grigore.Are rosu in gat.Am refuzat internarea.Ii dau Ospamox si ar trebui Eurespal dar dupa prima doza a varsat tot.Nu stiu daca ii dau si a doua doza azi .Vad cum evolueaza.Acum doarme de la 14.00.Nu mai are febra.Si ieri pe zi a dormit mai mult ca nu a facut febra.A fost cuminte la gratarul dat de ziua lu' taica-su si s-a jucat cu verisoara.Cand primesc pozele le pun. Febra nu a scazut decat cu bai si multe sosete cu otet,cearceaf cu otet.Nu ne-a ajutat nici un antitermic. Diana ce stii de supozitoarele novocalmin?Am inteles ca sunt bune daca nu ii scade febra cu altceva.[asia] [pup].Nu va suparati ca fug,dar Geo nu vrea decat in brate si noptile astea doua nu am dormit.Sunt franta.Incerc sa fur putin somn cat mai doarme. [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
eu stiu ca novocalminul este de fapt algocalmin. pupici lui Geo bolnavior. Noua ni l-a recomandat pedi. daca febra trece de 39-39,5, pana acum nu a fost cazul mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai mai...cum xa fiu eu zgarcita la detalii?! [:D]taman eu care dau totul din caxa?? da zau ca nu am timp, doar dupa ce adoarme xoricelul xper xa fiu xi eu activa. am xi 2 everexti cu haine de calcat xi cum nu am mai pux mana pe fierul \mamet i\ de calcat de mai bine de 9 luni, datori px....xoricelul taxteaza de zor, axa ca ma retrag ca nu e chip de troimix mexaj coerent Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi acum iesim afara, cateva pozici incepand de [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#5498971699224508786"]aici[/url][pup] [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/Ralu_seby#5443701719035548482"]pozici botez 07.02.2010[/url] [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/Ralu_seby#5433992365726122498"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crissa13
Vreau si eu parola de la noul cont va rog!! Multumesc[pup] mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009) [url="http://picasaweb.google.com/105608434941863178695/IunieIulie#5490911549639740594"] poze bb Robert [/url]
peme [pup] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[buburuza](8 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fete harnicute si fulgusori dragalasi! La Multi Ani fulgime de 28! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati parintii! Lyly, bine ca sunt doar dintisorii, caci e greu de tot cu febra asta. Pup puiutul! Eu stiu ca morcov fiert se da in caz de diaree iar suc de morcov crud pt constipatie. Strumfy, a mea zice MAM doar cand e f suparata si urla! In rest tatata! Shtephy, multa sanatate! Poate in timp isi mai da drumul manuta. Diana, felicitari pt kg in minus! Lavi, pup piticul, da, tin minte si de aia ii e teama de patut, eu zic ca va trece. Of, Monis, nasoala faza cu indigestia, dar isi va reveni repede. De la borcanase nu cred sa fie, daca au facut pocul acela ca ar fi fost etanse, noi am folosit la greu fara urmari rele. Raluci, super cadou! Dana, si noi la fel ne trezim de des dupa tzatzi!!! Credeam ca am ramas singura zombie de dupa nopti de treziri dese. Eu cred ca e si mult alint, caci de nemancata nu se pune pb ! Are 9.5 kg! Aha, desi Lauriciul deci...si Lyly Tina, sanatate lui Geo, noua ne-a zis ca e voie 1/2 de supozitor de novocalmin. Va pupam, mergem sa ne strambam la un iaurt.
Mica mea minune: [zana]Natalia Oana (16.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda, va dau buna seara [flo] de pe buda [:I] Am luat cu totii "ceva"-ul. Suntem la debut, varsaturi si diaree (ne scuzati). Eu sunt ca o carpa. Tot ce sper este sa nu ia inapoi si copilul, ca o iau razna [alcool]. Ne-am culcat la 2 in regula si la 5 ne-am trezit bolnavi. [alcool]. Macar Iulian pare a-si fi revenit. De fapt si-a revenit asa de bine, ca suntem f plictisitori pt el, incearca sa sara din carut, se intoarce pe burta si da inapoi pana coboara din el, bliguie toate limbile pamantului... [olala]. Si eu stau si ma uit la el intre doua drumuri la baie [q]. of, rau e sa fii bolnav. totul isi pierde importanta cand nu esti sanatos... pup you all [pup] Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am fost si azi la dintolog...of of mai mai[zirea] Tina, imi pare rau ca Geo e bolnavior. Urata treaba cu temperatura asta...[pup]baiatul cuminte. Shtephy imi era dor de tine.[pup] Sper sa fie mai bine cu mana. Dana,Laura, Lyly, si Ema se trezeste noaptea din 3 in 3 ore...[bang] Apa nu vrea deloc. Doar lapte. Aseara mancase 200 ml iaurt cu cereale si dupa 2 ore ii curgeau balele dupa lapte. A halit tot lapticul.[alcool] Raluci, Lyly, felicitari pt dintoci. Ancutza, vazut filmuletul cu Sabina vorbareata.[olala] Apropo poti sa-mi spui la ce hotel ati fost?[pis] [s]pt fulgusorii de azi[s] Andre, e superba Chiara. Vad ca e tare vesela si mereu ranjita.[pup] Fetelor deja se vorbeste pe aici de bb2??[alcool] Mie fii-mea mi-a pus parul pe moate[alcool]...clar nu m-as descurca cu inca un bb...mereu singura[bang] Tre sa fug ca sotul imi fura laptopul. Floricik mami de [bebic] Maria Ema-12.12.2009 [url="http://www.webshots.com/user/floricik0805"]noi 3[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
mda, va dau buna seara [flo] de pe buda [:I] Am luat cu totii "ceva"-ul. Suntem la debut, varsaturi si diaree (ne scuzati). Eu sunt ca o carpa. Tot ce sper este sa nu ia inapoi si copilul, ca o iau razna [alcool]. Ne-am culcat la 2 in regula si la 5 ne-am trezit bolnavi. [alcool]. Macar Iulian pare a-si fi revenit. De fapt si-a revenit asa de bine, ca suntem f plictisitori pt el, incearca sa sara din carut, se intoarce pe burta si da inapoi pana coboara din el, bliguie toate limbile pamantului... [olala]. Si eu stau si ma uit la el intre doua drumuri la baie [q]. of, rau e sa fii bolnav. totul isi pierde importanta cand nu esti sanatos... pup you all [pup] Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)
of..monis...tocmai in concediu au dat bazdacii peste voi[alcool] incearca cu ceai de menta, cu toate ca trebuie sa-si faca damblaua, 2-3 zile din cate stiu eu. [pup] si multa multa sanatate [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...