Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am pregatit un filtru de cafea, eu am luat deja o [cafea]si incerc sa-mi iau elan sa ma apuc de treaba (sa nu va imaginati ca-l iau pe elan al Annei Lesko[:D][:I]). [pup][grup], sa aveti o zi buna! Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mireluta [flo] [pup], LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa si mult-mult-iubita! Petrecere frumoasa [flo]. Te pupam cu mare drag, Kiki si [bonjovi] Nicolae-Razvan (31.01.2006) poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[harp][cor][s][s][s] LA MULTI ANI MIRELA !!![s][s][s][cor][harp] Sa fi sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti tu. Scuze ca nu am mai intrat de mult. Am avut mult de lucru la servici si cand ajungeam acasa nici nu-mi mai ardea de nici un calculator.Avand in vedere ca stau 9 ore cu ochii in calculator, va da-ti seama ca nu imi mai trebuie. Va [pup][pup][pup][pup][pup] pe toate fetele fara exceptie. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hellooooo si multumescccccccc.... multumesc mult de urari. chiar daca .. pe ultima suta de metri.. am avut o zi crunta la sv.. am ajuns acasa .. am avut musafiri.. (astery daca citesti aici.. sa stii k nu am uitat ca am zis k te sun seara dar.. explicatia tocmai am dat-o) si vroiam sa va anunt k dupa 5 luni de cand am schimbat job.. am fost promovata [:D] cadou de ziua meaaaa multumesc de urari.. fug la somnic noapte bunaaa [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOW, asta da veste buna, Mire. Un brat de [flo] si o [pahar] pt. proaspata promovata[pk]! Sa fie intr-un ceas bun si la multe promovari inainte! Eu sunt in parametri, la oftalmo mi-a prescris alte dioptrii, sa iau niste pastile si sa revin peste 3 luni la control. Maine sunt iar pe baricade[bang], nu am nici un chef, dar asta este. Va [pup] cu drag, va doresc o zi buna si un wk minunat, nu inainte de a va servi [cafea], merge dupa sampanie[:D]. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...