Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Azi dau eu cafeaua! Mire, felicitari si la mai mare! Joia care vine, e randul tau! Vicki, bravo pentru dioptrii. Voi incerca macar luna asta sa intru mai des. Sa va spun LA MULTI ANI tutror si la fiecare in parte. Daca nu o sa reusesc, va cer iertare dinainte! Va pup pe toate de la cap la coada si de la coada la cap! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

joi... vine nasu' pe la noi. iulia.. sper sa nu uit [:D] dar daca uit.. imi dai tu un beep... dau si eu 1.. si mai vedem noi [:D] un week end minunat sa aveti. eu azi am party.. asa k va invit. azi ma sarbatoresc singura [:D] vom avea.. mici... friptura, salate, fructe, tort, alune si beuturi [alcool] va astept cu drag sincer.. n-am chef de pregateli.. asa k.. am cautat metoda cea mai simpla. sper sa nu ploua k as vrea sa stam in curte [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello.... va ofer o cafea de pranz. sunt treaza de la 9. minune.. am reusit sa dorm mai mult. ieri a fost frumos.. exceptind faptul ca ne=am umplut de funingine de la incendiul din armeneasca.. sunt la distanta de vreo 300m dar se pare ca a batut vantul si a imprastiat funinginea .. in rest.. a fost super ok. viki... iti doresc sa ai o zi minunata azi .. distractie placuta. ce invitati ai? cunostinte comune? eu o sa imi fac curaj sa ies din casa putin mai tz.. tb sa ajung pana la birou sa las ceva.. ca maine-s libera si n-am timp sa ajung.. in rest.. vad eu ce fac azi. desi.. sunt ffff obosita. o zi minunata va doresc.. si.. poftiti la cafea! [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, multumesc frumos[:I]. Geo, La Multi Ani! Sa fii sanatoasa si tot ce-ti doresti sa se implineasca[flo]! Mire, m-am gandit la tine cu incendiul acela. Doamne-Fereste. Nu am avut musafiri, familia si atat. As fi vrut eu ceva mai deosebit (de ex.[cina2]), dar... si la anul e bine[:D], sanatosi sa fim. Fiindca Iulia ne-a lasat cafeluta de dimineata, eu las restul tratatiei.... pregatiti [yum]...sa vedem... [papica]- salate - de vinete, de boeuf, de icre, piept de pui la gratar cu garnitura de cartofi noi cu ciuperci la cuptor si salata asortata, inghetata si tort de crema de zahar ars,[pahar]si [pepsi] Va las sa savurati! Multi [pup], o zi buna si o saptamana minunata! Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VICKY draga, multi, multi, multi ani sanatosi si plini de bucurii si impliniri. Astazi sunt si eu in stare sa explic de ce am lipsit aproape o luna: probleme (nasoale, urate, neobisnuite) de cuplu. Lipsa asta de comunicare. Dar totul e bine cand se termina cu bine. [mamica] de [zana] Alexia (6,5 ani) si [copil] Maia (1,5 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] si pe aici cu urarea multi ani traiascaaaaa multi ani traiascaaaaaaa.. la multi aniiiiiiiiiii.... cine sa traiasca.... cine sa traiasca.. viki sa traiascaaaaaa multi ani traiascaaaaa multi ani traiascaaaaaaa.. la multi aniiiiiiiiiii.... cine sa traiasca.... cine sa traiasca.. geo sa traiascaaaaaa sa ne traiti fetelor.. sa fiti sanatoase si fericite.. sa aveti o zi de vis missy, regret ca ai avut prb.. prudenta data viitoare si le veti ocoli [pup] iulia.. azi e luni [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...