Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

Neatza fetelor Multumim Vicky de cafeau matinala. Wow GEO, 20 sapt?? deja? ce repede trec la altii [:-@] Si ce aduce barza, surioara sau fratior/ grija mare cu varicela, insanatosire grabnica iti doresc AMALIA, ANNES si CRIS - va doresc din tot sulfetul LA MULTI ANI plini de impliniri si succese (sau succesuri?) V-am urat la toate 3 deodata pt ca maine plecam in concediu, si ne intoarcem in 14, cele cu ziua de nastere dupa 14 le voi felicita din nou live. Pupat pe toata lumea, see ya peste 10 zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna! am deja 24 de saptamini!pe 20-22 oct teoretic ar trebui sa nasc. Insa nu se stie daca pot sa nasc natural pentru ca la eco de 21 de sapt. mi-a descoperit un fibrom de 4,6 cm care s-ar putea sa nu lase copilul sa se intoarca. eu sper sa nu fie neaparat nevoie de cezariana, dar nu eu decid. Oricum dupa nastere trebuie urmarita evolutia lui si vazut daca trebuie eliminat. sofia va avea o surioara, desi noi mai mult tati spera la un baietel. si tinanad cont ca la aceasta sarcina nu am avut nici un simptom doar o zi sau doua m-am simtit putin rau, am crezut ca intr-adevar e baietel. e bine si cu doua fetite, insa nu ne-am hotarat la nume.[alcool] Noua ne-ar placea Anastasia sau Ecaterina, primul inseamna inviere si al doilea coroana.anastasia ma atrage mai mult. [olala] desi dr mi-a zis ca nu mai e nici un fel de prob. cu varicela, tot stau cu putin stres. m-am umplut de bube pline cu lichid si ma mananca rau.nu stiam ca se extind atat de mult. de la victor babes cand am fost cu Sofia internata pentru scarlatina, m-am pricopsit.daca nu aduceau fetita aceea cu varicela in salonul nostru poate ca scapam acum. Dar o zi jumate am stat cu ea, pana sa se prinda medicii ca e varicela. Inconstienti[bang][bang] acum stau acasa pana pe 15 iul,ma mai duc 7 zile la servicuu si intru oficial in concediu de odihna, apoi in prenatal. [:D]Dupa asta o sa ne mutm la Suceava cu surle si trambite, deja am dus o mare parte din bagaje, dar cand ma gandesc la despachetat ma apuca groaza. Acasa la Bz nu era spatiu pentru mobila noastra, asa ca am preferat sa plecam. Oricum din proprie experienta stiu ca e mai bine sa fim singuri. Si sper din toto sufletul sa ne descurcam. sofiei i-am gasit deja gradinita, cu doi copii mici acasa si singura ar fi fost foarte greu. Oricum ei ii place in colecotivitate acum. Sper sa se adapteze si acolo. va pup pe toate![pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] nu mancam si noi nici o praji azi [:D] geo, ce-a trecut timpul.. poate ne arati si noua pozici noi cu voi [:D] missy, concediu placut. unde mergeti? cris, vazut poze [il] eu speram sa plec la slanic week end asta.. dar daca a tot plouat.. cred ca e apa rece.. ofof... sa aveti un week end minunat. eu abia astept sa plec acasa. mai am 1h 30min [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, azi va ofer [cafea]si prajitura cu visine[pofta]! Eu tot la scarbici[bang]. Dar maine stau acasa[pk]! Si acum, cu surle si trambite o felicit pe Amalia! [s]Amalia[disco][colegi][cri][batetoba][bum], un buchet urias de[flo], sa curga [pahar]! Sa fii sanatoasa si voioasa, copii sa creasca mari si cuminti, si tot ce va doriti sa se implineasca. Te [pup] cu drag! Acum mai [cit]si eu putin pana ma dezmeticesc, sa ma pot apuca de treaba... [pup][grup], un wk minunat va doresc! Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici multi Vicky, Mirela, Miky, Missy[pup][flo]. Multumesc frumos, sunteti niste scumpe![olala] Sa vi se intoarca inzecit urarile de bine si sa va dea Dumnezeu multa sanatate si voua si familiilor voastre![flo] Va invit cu mare drag la un pahar rece de sampanie si o prajitura![pup] [url="http://good-times.webshots.com/album/569404682kSxwFt?start=60"]poze cu minunile mele[/url] Ami, mamica lui [auto] David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1 si [copil] Luca Gabriel (31 octombrie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaa... am venit sa dau cafeaua si sa imi bag nasul prin prajiturile amaliei [:D] sampania mea o cedez cui pofteste [:D] gata, pana pe 10 nu mai deranjam vecinii cu urale de la multi ani [:D] nimeni activ prin zona.. dintre sarbatoriti [:D] ieri am avut o zi proasta .. RAU. azi.. ca in fiecare duminica aproape.. o sa ma duc la mama la masa. apoi.. pregatit pt maine. iar e luni.. [bang] sa aveti o zi frumoasa [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am revenit cu forte proaspete dupa o duminica petrecuta in familie si nu la servici[:D]. Am facut un filtru mareeee de [cafea], ca sapt. asta nu cred ca scap mai devreme de ora 18[bang] si am nevoie de energizant. Iar de sapt. viitoare intru in concediu[pk]. [pup]fetele, sa aveti o zi buna si o saptamana minunata! Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! cafea cu lapt, doreste cineva? e la oferta plus cornuri cu ciocolata!Sper ca nu tineti cura... arat de la graoznic in jos, dar incerc sa ma cnsoloz cu gandul ca nu or sa tina o vesnicie.in rest imcerc sa profit de timpul liber..[:D]acum citesc aventurile lui sherlock holmes[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...