Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello Nu stiam unde m-a vazut Vicky [:D]. Am uitat sa salut azi aici. Nu am avut net si am incalecat Pc-ul [:D] de dimineata. Noi suntem bine, am cam aranjat casuta si de o luna de zile nu stiu ce e aia bucatarie [:D]. Dupa ziua mea merg la Düsseldorf sa aduc bucataria, ar fi timpul sa ma bag la bucatarit. Misterul alearga toata ziua prin curte, parc si....padure [alcool] S-a pus o capusa pe el, dar nu i-a facut nimic...adica nu a reusit sa intre in capsorul lui pt. ca e vaccinat si dat cu ser impotriva capuselor. Eu ma controlez in fiecare zi, mi s-a facut o frica de ele... Nu mai stiu ce sa scriu.....o sa pun poze in curand cu noi. Revin mai tarziu Va doresc o saptmana minunata [pup] Wohlleben ist die beste Rache!...Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, capuse[:0]. Brrrrrr, si eu am oroare de ele. Cred ca Mister-ul e fericit acum, cu atata spatiu de explorat. Eu am pregatit [cafea], am inceput AMR-ul pana la concediu[:D], joi merg la dr.gineco[q] sa vad ce tratament imi da. Doar pt. Dani am reusit sa rezolv ceva si sa-l trimit 6 zile la mare in august, cu bona. Va [pup] cu drag, sa aveti o zi minunata. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! sa aveti o zi minunata!trebuie sa ma apuc de curatenie si nu prea am chef, adica trebuie sa alas acest ap in ordine pentru ca este al sefei si drept urmare ar trebui sa arate bine dupa ce plecam noi. oricum ea va fi undeva prin thailanda din cate am inteles [asia] veste buna, au inceput sa cada cojitele[pk]macar atat. sper ca pana pe 16 sa imi revin complet. Inca mai am bubite care trebuie sa prinda coaja. In rest sunt bine. Mire nu am poze recente cu noi. Nu prea am mai facut, iar pe laptop chiar nu am deloc. te-am vazut o data la Uniri, dar vorbeai cu cineva la telefon si nu tea-m deranjat. Viki sper sa imi revin repede dupa nastere si avand in vedere ca voi fi singura, adica fara ajutorul parintilor de data asta, succesul va fi garantat. Sper sa ma descurc. Am oarecare emotii, desi acum ar trebui sa fie floare la ureche tinand cont de experienta cu Sofia. Trebuie sa incerc cumva ca Sofia sa nu fie geloasa pe bebelus desi stiu ca este ceva inevitabil.totusi este o fetita intlegatoare si va pricepe ca o iubim si pe ea la fel de mult cum o iubim si pe surioara. [olala] [pup] tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.. Vicky, e minunat ca mai ai putin si intri in concediu...[pup] Miki, capuse???!!! Geo, deci esti pe calea cea buna..[flo] Sefa??? EU alerg toata ziua dupa Mihaita si, mai nou ii mai apar inca 2 dintisori..[:D] Mamica de poznas [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. io am avut 3 zile f nasoale. sper ca astea 2 care au mai ramas sa fie relativ lejere ca deja ma resimt. d'eehhhhh.. batranetea [:D] in week end asta sunt hotarata sa plec la slanic .. adica doar sambata. acu' sa vedem ce se anunta pe la meteo. ca daca merg.. vreau sa fac si baie. cris, mi-s prezenta.. dar n-am avut timp sa intru. pupici lui mihaita. viki, dupa croissante am venit. k eu inainte de a urca in birou, m-am oprit la magazin si mi-am luat ness. pofte [:D] pofte obisnuite. pupici si o zi minunata sa aveti.. [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...