Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI ANNE! LA MULTI ANI MENNA!Sa fiti sanatoase, iubite si sa vi se implineasca visele![flo][flo][flo][flo][flo][flo][cheers] Anne, mi-ai facut pofta de tort [pofta] si suc âsi de bomboane....[pofta] Te iert de data asta, dar numai de data asta[:D] Mire, am vazut mailul, ti-am si raspuns. Multumesc ca pui pozele. Si daca tot ti-e foame am facut o supica de rosii cu fidea,am pus-o la racit si am friptura de pui cu garnitura de orez si ciuperci + salata de rosii si castraveti. Ce zici te tenteaza? [gravi] 25+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

geo, anne... merci de oferta tare tentanta. din pacate nu-s adepta sandwich-urilor.. insa papica lui geo pare bunuta.. dar.. ma vad nevoita sa va refuz pe amandoua ca am mancat deja.. mamaliguta cu branza si smantana si ciuperci la gratar. [pofta] geo, daca poftesti... iti dau nr de tel de la firma de catering [:D] miki.. stiam eu ca am sustii. anne, sa ne spui ce ai primit de la sot. cati ani ai implinit? [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu poze cu Miki...Iti sta bine blonda si arati super!!! Nu te-am mai vazut de ceva timp in poze; ultima oara erai roscata .. Sofia e o dulceata de fetita..[olala] Mire, vrei sa mor langa computer?? mamaliguta cu smantana si ciuperci la gratar ..preferatele mele...[pofta] Mamica de poznas [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, multumesc! Miki, Cristina, multumesc de aprecieri. Cred ca se vede foarte bine contributia tatalui, ca a mea nu stiu und se vede. La comportament seamana tot cu el, e iute ca el, stau si ma intreb oare sigur e a mea, ca a lui sigur este![:D] oare a doaua fetita va fi tot a lui mai mult, sauva semana si cu mine ? Important e sa fie sanatoasa! [pup] tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...