Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]in fapt de seara. Azi a fost prima zi de concediu, petrecuta in bucatarie[:D] (a plecat socrela in concediu cateva zile[q]). Asa ca am gatit varza a la cluj, crenwusti in foietaj si chiftele de dovlecei. Maine nu mai fac nimic, ma ocup doar de persoana mea, cosmetizat, epilat, manicurat[pk]. Sau o sa zac in pat, ca-s rushii gramada peste mine[bang].Din pacate, vremea asta nu m-a lasat sa merg in parc cu Dani, maine sigur nu o sa fiu in stare, de luni incolo poate simt si eu ca sunt in concediu. Sofia e o frumoasa si o dulce[olala]! Geo - poate la conceptia noului [bb]ai fost prezenta[;)]. Miki, te asortezi cu Misterul acum, dar iti sta bine[olala]. Mire, ai ajuns la Slanic? Va[pup] si o seara placuta. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropos Cristina, in cat timp trec petele rosii, care au mai ramas dupa ce au cazut bubitele? iar pe fata au ramas mici gaurele in unele locuri.[q] Se mai vindeca sau raman asa?MA dau in disperare cu unguent de galbenele, doar, doar se vor estompa.[q]Mai am doua bubitepe fata care nu vor sa se desprinda cu nici un chip. Poate pica pana miercuri. Joi ma duc la serviciu si saptamana viitore, iar apoi intru in concediu de odihna si apoi prenatal. Vicki, sigur am fost prezenta la conceptie,insa nu poti sa stii cu cine seamana. Oricum ce am vazut eu la eco morfo de 22 saptamani era foarte frumos. Pacat ca nu am avut CD sau DVD. Dar acum nu mai ratez ocazia. [olala] V-am zis?Pe 24 aug am eco morfo de 32 de sapt. iar pe 23 am o nunta in Galati a surorii sotului, deci nu am cum sa lipsesc. Ideea e ca o sa venim de pe drum, sau mai bine zis de la nunta, direct la eco. Super tare![alcool] [pup] tuturor! [gravi]25+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am facut cu greu o[cafea]. Eu nu mai dorm de la 5, din cauza de vreme si dureri de spate, ma misc in reluare si daca o tin tot asa ma vad intepenita[bang].Nici sa stau sa[cit]nu pot, culcata nu pot sta, pe scaun nici atat[q]. Nu-s in stare sa scriu mai mult, dar va [pup] cu drag. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. dupa cafea am venit si eu. am dormit pana la 10.15 azi. ultimile 3 nopti dormisem fff putin si aseara m-am asezat in pat si cred ca am adormit instant. da, am fost la slanic ieri. a fost o super vreme. nici cald.. nici frig. cred ca vreo 25 grade. apa insa.. ffffff calda. aveai senzatia ca intrai in cada. insa... fff murdara. comparativ cu sarata monteoru.. bazin de apa sarata... mi-a placut mai mult monteoru (k bazin) dar k zona.. slanic. cum o dai.. nu e bine [:D] [bang] o sa pun si cateva poze sa vedeti. am fost si la salina. sinistru! indiferent cat ar fi de sanatos.. nu as mai cobori a 2a oara inca 208 metri [:D] desi am stat acolo vreo 2h si inca 35 min la coada sa urcam.. a fost placut.. ciudatel.. nou.. sa aveti o zi minunata. sunt prin zona.. [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...