Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

io protestez! neata! pai cum vine asta? vin aici hotarata sa beau o cafea de la cris si eaaaaaaaaa... lipsa dom'le. ce ma fac? dar sa ii zic io la multi ani sanatosi si iubiti alaturi de cei 2 baieti ai ei.. si poate ne da vestea si de aparitia unei.. fetite [:D] la multi ani draga mea, sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume. io te astept cu cafeaua .. cu... detoate. [s] [bis] [s] [bis] sa aveti o zi minunata fetele.. si o saptamana usoara [fuga] la munca EDIT: dau eu cafeaua.. in lipsa sarbatoritei viki, cum te mai simti? si io-s cu uratii pe cap.. de sambata dimi.. dar tot am facut baie [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MirelaV
geo, anne... merci de oferta tare tentanta. din pacate nu-s adepta sandwich-urilor.. insa papica lui geo pare bunuta.. dar.. ma vad nevoita sa va refuz pe amandoua ca am mancat deja.. mamaliguta cu branza si smantana si ciuperci la gratar. [pofta] geo, daca poftesti... iti dau nr de tel de la firma de catering [:D] miki.. stiam eu ca am sustii. anne, sa ne spui ce ai primit de la sot. cati ani ai implinit? [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Buna dimineata fetele, Mire ca sati raspund la ambele intrebari. 1. Ce am primit de la sot ? - pai un buchet mare de crini imperiali; - 1 pereche de saboti auri; - 1 rochie de ocazie din tafta verde deschis care face ape verzi cu auriu, compusa din fusta + corset + sal; - 1 geanta aurie de ocazie. Toate astea deoarece, se casatoreste fratele lui pe 25 iulie. 2. Cati ani ai facut ? - pai nu mai mult - nici mai putin de 29 de ani [q][q][:D] Sunt prin zona si [pup][pup][pup][pup][pup] toate fetele cucuietele. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Canne-marie LA MULTI ANI cu scuzele de rigoare pentru intarziere![pup][flo] Multa sanatate si tot ce-ti doresti! Sa poti sanatoasa cadourile primite![pup] Cris LA MULTI ANI si tie iubita![pup] Muuulta sanatate si tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca! [url="http://community.webshots.com/album/569404682kSxwFt?start=108"]poze cu minunile mele[/url] Ami, mamica lui [auto] David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1 si [copil] Luca Gabriel (31 octombrie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...