Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

[hopsieu]cu[cafea]de L-V[:D]! Biscuiti au mai ramas de la Mire, asa ca va las sa va treziti[:D]. Va [pup], sa aveti o zi buna si o saptamana minunata! Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Helo si eu! Miki, multumim de cafea. Eu ofer chec. Ma doare capul, m-am trezit de la ora 4 din cauza asta[bang]. [pup] fetele, sa aveti o zi buna! Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salata de fructe cu branza de vaci? eu sunt de ieri iar la dieta, si azi am la amiaz salata de fructe, si cum n-am putut sa o mananc pe toata, o impart cu voi. VICKY - mai doare capul? eu m-am trezit la 5, de fapt Maia s-a trezit si inevitabil si eu, si am re-adormit la 7[nani], astfel ca sot intarziat la servici, alexia nu a mai ajuns la gradi ... Macar ne-am odihnit bine cu totii ... [:D] [mamica] de [zana] Alexia (6,5 ani) si [copil] Maia (1,5 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...