Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

Buna dimineata. [cafea][cafea][cafea]si iar [cafea] sa ma energizez si sa ma apuc de treaba. Am uitat sa mentionez, de azi o sa lucrez si in wk[bang][q]. Pana pe 6 iulie, cand intru in concediu... Somn usor in continuare, wk placut si multi [pup]! Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata. eu nu lucrez si in week end... dar la 7 deja nu mai puteam dormi. imi beau cafeaua, [cit] putin DC si ma apuc de treaba prin casa .. cat am chef [:D] sa aveti un week end minunat.. viki, lucrezi doar sambata.. sau si duminica??? [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O [cafea]din varful patului[:D]! Ce bine e acasa. Nu-s in stare de nimic, m-au gasit si "rushii"[bang], asa ca lenevesc in voie. [pup]si o zi frumoasa va doresc. Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici fetelor![pup] Nu ma reusesc sa intru la cate ore stau pe afara cu copiii (6-7 ore pe zi)[8D] Sunt fericita ca s-a terminat si scoala...dar nostalgica ca s-a scurs deja clasa 1[q]. Suntem foarte mandrii de David.[olala] S-a schimbat foarte mult, de la baietelul neastamparat de gradi, la copilul silitor si cuminte de acum.[pk] A terminat foarte bine anul si de bucura din plin de vacanta.[asia] Vreau sa ajungem la pe mare pe la sfarsitul lunii...sper sa reusim. Va pup si va doresc o seara buna![pup] [url="http://good-times.webshots.com/album/569404682kSxwFt?start=60"]poze cu minunile mele[/url] Ami, mamica lui [auto] David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1 si [copil] Luca Gabriel (31 octombrie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]luni de dimineata, [cafea]e gata, va asteapta, am pus si citronada la rece. Amalia, felicitari scolarului silitor[flo]. [pup][grup], sa aveti o zi buna si o saptamana minunata. Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...