Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoarele petrec! (49)


Recommended Posts

Iuliaaaa, bine ai revenit[bis]. [pup]la voi, asteptam poze cu Liana, sa vedem cat a crescut! E dulce foc craciunita[olala]! Va las o cisterna de [cafea], mie una imi este din ce in ce mai greu sa ma trezesc dimineata[q]. Va [pup], o zi buna va doresc si un wk minunat. Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele! Azi dau eu cafeaua! Vicki, ce-ti fac flacaii? Am pus poze, sper sa le si vedeti! Ca zau daca ma mai pricep sa le fac vizibile! Pe unde va petreceti concediile fetelor? http://community.webshots.com/user/july_g http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yupiii, beau cafea de la Iulia[pk]. Buna cafeaua facuta de altcineva! Flacaii mei sunt bine. Noi, la fel. Concediu din pacate, acasa[q]. Visam sa plec cateva zile intr-un tur de Ardeal, dar ne-am "crizat" [bang], asa ca stam acasa. Oricum, avem o nunta la Sibiu in septembrie, la care tb sa mergem, asa ca acela va fi mini-concediul nostru. Azi si maine sunt la servici, am expediat copil la bona, la curte, la aer curat si racoare, consortului i-am trasat sarcini precise - curatenie si sters praful[curat], socrela sa se ocupe de [spala][rufe], de mancare gasim noi o branza si o rosie prin frigider[:D]. Pai daca eu muncesc in wk, ei sa stea degeaba[:D]. [pup][grup], wk placut in continuare. Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wowwwww, Iulia, am vazut pozele! Mandra fata ai, m-a dat gata[:I], are niste gene si un par ondulat[olala]. Sa va traiasca! Mire, mandra matusa de elfita, nu mai oscila atata[:D], stai si te odihneste, oricum e prea cald sa faci ceva. Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam sa ies sa imi caut un costum de baie ca vreau sa o intind in week end la slanic. am io.. dar cu zona mea zoster.. nu am voie sa expun burtica la soare [:D] asa k tb sa imi cumpar un costum intreg. asa ca am decis. la 13 plec la masa la mama. si apoi.. o car prin oras sa ma uit de costum [:D] sv usor in continuare viki. si normal ca-s o matusa mandra. checa [:D] iulia, peste 5 zile e joi [:D] vine nasu' pe la noi [:D] e randul tau [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello! Famelionu doarme, eu bantui! Mire, noroc ca n-o uitase calculatorul! Parola, desigur! Nu uit bre, joi e randu' meu! De 2 ori! Adica joi de 2 ori! Slanic Prahova sau Moldova? Nu mai stiu cum e la Prahova, dar la Moldova iti tiuie urechile! De liniste! Vicki, saru-mana! "Checa" is tare mandra de zgamboi! E bine si la Sibiu! Si eu tot din cauza de nunti ratez concediul anul asta! 2 verisoare( surori) de-ale consortului se marita. Una in iulie, una in august! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strange banu' k ma marit. nici nu stii cand te anunt. checa [:D] si nu de alta.. dar nunta fara nasi.. n-a mai vazut nimeni [:D] vezi cu creditul ala cum faci [:D] slanic prahova. dar stai... schimbare de plan. se pare k tb sa ajung la un botez.. nite nite all.. [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, am ajuns la scarbici, am pregatit un filtru maaaaaare de [cafea], ca nu reusesc cu nici un chip sa ma trezesc[bang]. Mire, te mariti si eu nu stiu[alcool]? Va [pup], va doresc o duminica placuta! Vicky TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM **********0 900 900 320-pt 10 euro********** **********0 900 900 325-pt 5 euro**********
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...