Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel !


Recommended Posts

uka - carina e o dulce. e un super copil. sa stii ca nici maia nu face urat cand nu vrem sa-i dam ceva, sau cand ii luam ceva din mana... e destul de cooperanta in general. si pe mine ma mira noile comportamente ale maiei, dar cred ca stau in firea lucrurilor, na... nu stiu ce ar putea fi in mintisoara ei cand are furiile astea de plans de ceva vreme. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Apropo de temeri..Oare e da rau daca mandra mea nu are asa ceva? Nimic nu pare s-o scoata din ale ei.. Rade in hohote cand rade altcineva, e vesela tare mereu, nu prea plange. Atat de tare mi-am dorit un copil vesel si fara isterii. Poate inca e devreme sa ma pronunt dar pare destul de cumintica si resemnata daca ii refuz ceva. Face urat doar daca ii este somn si noi ne lungim pe afara, pe la terase..nu te mai intelegi cu ea, tipa la ospatari..de-astea..[:D] Pupici Maiei ca tare mi-e draga!! _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
vreau sa te aud in cativa ani...sigur isi va scoate parleala la un moment dat[:D]. nici al meu nu e fricos, dar protesteaza daca-i smulg bateriile si scamele din mana. nu mult insa...se resemneaza rpd si se ia de altele. singura chestie pe care am observat-o recent e ca si daca doar se atinge un pik de ceva mai tare, sau pica in fund mai zgomotos, se apuca dep lans de ti se rupe inima. si in 2 secunde rade iarasi. MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
ding-dong...cineva acasa? [hia][hia] vin si io la o tzuiculitza [hc]. ma primiti? MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Poftiti.. Serviti, e na-tu-ra-la, de la Hepi de la mosie... Pupam, multumim ca ai venit sa ne vezi! Ia uitati [url="http://milasdaydreams.blogspot.com/"]ceva[/url] frumos rau !!! _________________________________________________________________ [autoroz] [url="http://www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home"] C a r i n a' s favourite place for [shopi][/url] ______________________________ Nihil Sine Deo
dk face margele in pahar, o iau cu incredere[:D] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hepi ma intreb si eu deoseri ce e in capusorul lor ala frumos. saracuta, de umbre zici. stiu ca trebuie sa invete sa fie independenti, dar uneori stramba gurita cu atata patima, ca mi-e mila de el si-l iau in brate. azi a intins si el prima data sa-i dea ceva lui taica-su...evident, o bucata de hartie. iar cu mine a impartit o bucatica de pastaie de la masa de pranz. masa mea...ca el e inca in greva foamei. ralukule oregano nu ai? ca io cu patrunjelul nu suntem prieteni. da'chiar asa mai fetelor, am venit cu mana goala azi...ia ziceti-mi ce va mai trebuie, ca maine aduc si cadoul. MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Pffff am intrat si eu pe aici si am vazut ca va lipseste din ferestre ghiveciul cu patrunjel bio [:D], asa ca am cu ce veni! [grup] Sa fie intr-un ceas bun!
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)
Raluk [pup] - bine-ai venit si multumim de patrunjel [:D]. D-asta n-aveam. Speram sa ne aduci tu [;)]. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
hepi ma intreb si eu deoseri ce e in capusorul lor ala frumos. saracuta, de umbre zici. stiu ca trebuie sa invete sa fie independenti, dar uneori stramba gurita cu atata patima, ca mi-e mila de el si-l iau in brate. azi a intins si el prima data sa-i dea ceva lui taica-su...evident, o bucata de hartie. iar cu mine a impartit o bucatica de pastaie de la masa de pranz. masa mea...ca el e inca in greva foamei.
asa e. si pe mine ma topeste maia. aseara cand plangea si printre sughituri zicea ma-ma, nu mai puteam, iar cand o vad cu lacrimile alea mari care se rostogolesc pe obrajori si cu ochii umezi...imi vine sa strig la luna... nu se intampla foarte des. maia nu stiu daca pana la vreo 8 luni a plans de 5-6 ori. ea nu plangea niciodata. acum are temeri, uneori cand o pun in patust si plec plange, se opreste, adoarme, se trezeste speriata si geme... alteori pot disparea de langa ea fara probleme dupa ce o pun in patut. nu e vorba de independenta in cazul maiei cu umbrele, ci mai degraba de incredere, de invingerea temerilor...stii... incerc sa ii demonstrez cu fapte concrete ca nu are de ce se teme. ma rog, nu stiu daca e eficient ce "prestez" eu cu ea, dar nu pot sa o las asa...cu frica aia. probabil uita de ea la un moment dat..., dar poti sa stii... ce dragut e aidan, cum invata el sa imparta cu mami si cu tati [olala]. e uimitor cum incep sa comunice. e si asta un fel de a comunica, de a intelege. [pup] --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suede, e tare frumos cu baiat mare, si greu. Ma feresc orice vb, nu il mai pot pacali cu nimik, e treaba grea domnul. O sa va zpun, zilnic sau cand e cazul, cate o perluta de la domnul Luca, sa aveti idee ce va asteapta. Avand in vedere ca e consemnat mai mult la domiciliu( varicela), azi l-am sunat de la birou si mi-a zis: - Mami, te astept sa ma duci in lume, m-am cam pliktisit acasa. - Luca sti tu ce inseamna sa te pliktisesti? - Sigur ca da. Atunci cand mananci-dormi-te joci putin si nu te lasi baba (bunica) la televizor. Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...